Tüketiciler Birliği Başkanı Uğurlu'ya hayırlı olsun ziyareti - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

Tüketiciler Birliği Başkanı Uğurlu’ya hayırlı olsun ziyareti

Admin | 10 Haziran 2020 | Genel, Gündem, Manşet, Siyaset, Uncategorized, Yerel Haberler A- A+

Ak Parti Tuşba İlçe Başkanlığı kurucu başkanı siyasetçi Naif Şabu Tüketiciler Birliği Van Şube Başkanlığına hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ak Parti Tuşba İlçe Başkanlığı kurucu başkanı ve önceki dönem Ak Parti Tuşba İlçe Başkanı siyasetçi Naif Şabu ve önceki dönem Teşkilatlardan sorumlu ilçe başkan yardımcısı Sadrettin Şevli Tüketiciler Birliği Van Şube Başkanlığı’na atanan Erhan Uğurlu’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Ziyarette Sivil Toplum Kuruluşlarının önemine dikkat çeken siyasetçi Naif Şabu, “Tüketicilerin haklarını savunan bir derneğin Van’da kurulması bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir. Ayrıca Tüketiciler Birliği Derneği Van Şubesinin emanet edildiği gazetecilik mesleğiyle de yakinen tanıdığım bir isime emanet edilmesi Van halkı adına çok güzel bir gelişmedir. Bundan sonra ki süreçte tüketicilerimizin bilinçlenmesine katkı sunacak ve tüketici şikayetleri konusunda yakın bir temas kuracaklar. Derneğin Vanlı hemşehrilerimize hayırlı olmasını diliyor, Tüketiciler Birliği Van Şube Başkanı Erhan Uğurlu ve yönetimine başarılar diliyorum.”dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Tüketiciler Birliği Derneği Van Şube Başkanı Erhan Uğurlu ise, “Van ilinin siyaset alanında geçmişi başarılarla dolu iki önemli ismi olan Naif Şabu ve Sadrettin Şevli başkanlarımın ziyaretleri bizleri onurlandırmış ve güç kuvvet vermiştir. Bu anlamlı ziyaret nedeniyle kıymetli başkanlarıma yönetim kurulumuz ve tüm üyelerimi adına teşekkürlerimi sunuyorum.” İfadelerini kullandı

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle