resim
Tügva Anneler Günü İçin İftar Proğramı Düzenledi - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

Tügva Anneler Günü İçin İftar Proğramı Düzenledi

Admin | 14 Mayıs 2019 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Uncategorized, Yerel Haberler A- A+

Türkiye Gençlik Vakfı Van İl Başkanlığı Anneler Günü dolayısıyla iftar programı düzenledi.

Önceki akşam özel bir restaurantta düzenlenen iftar programına Van Valisi Mehmet Emin Bilmez, Tuşba Belediyesi Kurucu Başkanı Fevzi Özgökçe başta olmak üzere Tügva il ve ilçe teşkilat mensupları katıldı.

Programda konuşan Türkiye Gençlik Vakfı Van il Başkanı Tamer Özsoy ” Her yıl Mayıs ayının ikinci pazarı aynı hassasiyetle düzenlediğimiz Anneler Günü programına hoş geldiniz sefalar getirdiniz.

Malumunuz annelerimiz vefakar, cefakar ve bizim en değerli varlıklarımızdır. Bu vesile ile tüm annelerimizin Anneler Gününü tekrar tebrik ederim. Annelerimiz için düzenlediğimiz İftar programımıza katılan başta sayın Valimiz Mehmet Emin Bilmez beyefendi eşi hanımefendi olmak üzere tüm teşkilat mensuplarımıza ve hasseten annelerimize çok teşekkür ederim, şükranlarımı sunarım ” diyerek sözlerini tamamladı.
Selamlama için kürsüye çıkan Tuşba Belediyesi eski başkanı Doç. Dr. Fevzi Özgökçe de herkesin ramazan ayını ve tüm annelerin gününü kutladı.

Daha sonra programda söz alan Van Valisi Mehmet Emin Bilmez ise ” Bilindiği üzere toplumun en küçük temel taşı ailedir. Ailenin de temel taşı annedir. Annelerimiz bizim için çok kıymetlidirler. Onların bizim için çektikleri çilelerin ve fedakarlıkların karşılığını vermememiz mümkün değildir.
Bu vesile ile tüm annelerimizin Anneler Gününü kutlarım, saygılar sunarım ” dedi…

Program yapılan dualar sonrası Tügva Ortaokul okul temsilcisi Evin Demireki’ nin günün anlam ve önemini anlatan ve salondakilerin oldukça duygulandığı ” Sol Yanım acııyor ” anne adlı şiir ile sona erdi…

Ercan Ulutaş
12.05.2019

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2019
Reklamı Gizle