Tevke'den Yapımı Biten Okullara Denetim - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

Tevke’den Yapımı Biten Okullara Denetim

Admin | 22 Şubat 2018 | Eğitim, Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Uncategorized, Video Galeri, Yerel Haberler A- A+

Van İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Tevke,merkez İpekyolu ile  Tuşba İlçelerinde Vestel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve  İlçesinde inşaat çalışması tamamlan Tuşba Fen Lisesi’nde incelemelerde bulunarak denetim yaptı.

İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Tevke, sabahın ilk saatlerinde İpekyolu Vestel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti.

Okul Müdürü Elif Yörük’ten okulda yapılan eğitim ve çalışmalar hakkında bilgi alan Tevke, daha sonra okul bünyesindeki atölyeleri gezdi.

Burada giyim üretim teknolojisi, bilişim teknolojileri, el sanatları, yiyecek ve içek hizmetleri bölümlerini dolaşan ve yapılan çalışmalar hakkında Okul Müdürü Elif Yörük’ten bilgi alan Tevke, daha sonra öğretmenler odasında okul öğretmenleri ile bir araya geldi.

İpekyolu Vestel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ziyaretinin ardından İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Orhan Bedir ve Tuşba İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhlis Ceylani ile birlikte inşaat çalışmaları biten Tuşba Fen Lisesi’nde incelemelerde bulunan Tevke, burada İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhlis Ceylani’den okul hakkında bilgiler aldı.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle