Teketaş 10 Ocak Gazeteciler Gününü Kutladı - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

Teketaş 10 Ocak Gazeteciler Gününü Kutladı

Admin | 09 Ocak 2018 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Uncategorized, Video Galeri, Yerel Haberler A- A+

 

 

Van Su ve Kanalizasyon Dairesi(VASKİ) Genel Müdürü Ali Tekataş, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlayarak, toplum yararına yapılan gazetecilik büyük takdir görmektedir” dedi.

Tekataş, mesajında şunları paylaştı:

“Günümüzün en önemli mesleklerinden biri olan gazetecilik, ayrıca beraberinde sorumluluk ve toplumsal sorunları ve çözümleri ortaya koymayı hedefler.

Gazetecilik, bir ülkenin gelişmişlik ve toplumsal bilincinin artırılmasında öncü rol oynamaktadır.

Kamu yararının her zaman ön planda tutulması ve farklı seslerin topluma duyurulması açısından büyük önem arz eden gazeteciler, zorlu ve mücadele dolu bir görev üstlenmişlerdir.

Görsel, işitsel ve yazılı basın tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de toplum yararına yaptığı gazetecilik örnekleri ile büyük takdir görmektedir.

Bu duygu ve düşüncelerle, tüm emektar gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlar, tüm basın mensuplarına güzel haberlerin bol olacağı yıllar dilerim.”

VASKİ Genel Müdürü Ali Tekataş, bu arada VASKİ Basın bürosu çalışanları ile de bir araya geldi. Tüm Çalışan Gazeteciler adına VASKİ Basın Bürosunda görev yapan personelin Gazeteciler Gününü kutlayarak, hediye verdi.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle