Hoşgeldiniz  

Tekataş”Dağı Taşı Kazıyarak Hizmet Getiyoruz”

Admin | 11 Haziran 2018 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Uncategorized, Video Galeri, Yerel Haberler A- A+

Van Su ve Kanalizasyon İdaresi (VASKİ), baharla birlikte yeni çalışma sezonuna hızlı başladı. Geçen yıldan kalan hizmetlerin tamamlanması için çalışmalara aralıksız sürdürülürken, bu yıl başlanacak çalışmalara da hız verildi.

Tüm ilçelerde hummalı bir çalışma temposu ile hizmet eden VASKİ ekipleri halkın ihtiyacı olan altyapı hizmetlerinin yerine getirilmesi için 24 saat kesintisiz hizmet veriyor.

VASKİ Genel Müdürü Ali Tekataş, VASKİ’nin Van’da bir tarih yazdığına dikkat çekerek, dağı taşı kazıyor, bir tarih yazıyoruz. Bu yıl içinde gücümüzü ve imkanları zorlayarak her yere hizmet götürmenin gayreti içinde olacağız” dedi.

Van Su ve Kanalizasyon İdaresi(VASKİ) Genel Müdürü Ali Tekataş, ilçelerde sürdürdüğü gezi ve inceleme proğramlarında halkla bir araya gelerek dilek ve temennilerini dinliyor.

Yeni çalışma sezonuna hızlı giren VASKİ, ilçe ve köylerde yoğun bir iş temposu ile çalışırken, halk hizmetlerden memnuniyeti dile getirerek bilhasssa Genel Müdür Ali Tekataş’a yoğun mesaisinden dolayı teşekkür etti.

“HALKA HİZMET SEVDAMIZ VAR”

VASKİ Genel Müdürü Ali Tekataş, Özalp ilçesine bağlı Dorutay, Dönerdere,köyleri ve İpekyolu ilçesine bağlı Dibekli köyü ile Saray ilçesini ziyaret ederek çalışmaları yerinde inceledi, vatandaşlarla görüştü.

“VALİMİZİN ÖNCÜLÜĞÜNDE BAŞARIYORUZ”

Tekataş,”gecemiz gündüzümüz yok, Sayın Valimizden aldığımız talimatları uygulayarak, onun öncülüğünde başarıyoruz. Ayrım yapmadan hizmeti her alana yaymaya gayret gösteriyoruz” diyerek, ekiplerimizi bir gün bir dağ başında su hattı çekerken, bir su deposu yaparken, bir gün en ücra mahallelerde hizmet ederken görüyoruz. Çalışmaların hızını artırdık. Çünkü bizim halka hizmet sevdamız var” şeklinde konuştu.

MUHTAR VEZİROLU: MAHALLELERİMİZ YAŞANIR HALE GELDİ Dorutay Mahallesi Muhtarı Vezir Veziroğlu “Bizlerle gönül bağını koparmayan ve her fırsatta bizi arayan soran, ziyarete gelen VASKİ Müdürümüz Ali Tekataş’a, teşekkür ediyoruz. Hizmetlerimizi hiç ihmal etmiyorlar, bu dönemde hiç yalnız kalmadık. Tüm VASKİ çalışanları da aynı fedakarlıkta çalışıyorlar. Gelen hizmetlerle mahallelerimiz daha çok yaşanabilir hale geldi” ifadelerini kullandı.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2019
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle