Tecrübeli Siyasetçilerden Tüketiciler Birliği Van Şube Başkanlığına Ziyaret - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

Tecrübeli Siyasetçilerden Tüketiciler Birliği Van Şube Başkanlığına Ziyaret

Admin | 09 Ekim 2020 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Siyaset, Uncategorized, Yerel Haberler A- A+


Van’da yaptığı siyasi çalışmalarıyla halkın sevgilerini kazanmış olan Sadredin Şevli ve Mustafa Uçar Tüketiciler Birliği Derneği Van Şube Başkanı Erhan Uğurlu’yu makamında ziyaret ettiler.

Van siyasetine damga vuran tecrübeli siyasetçi Sadredin Şevli ve Mustafa Uçar’ın yaptığı ziyareti memnuniyetle karşılayan Tüketiciler Birliği Derneği Van Şube Başkanı Erhan Uğurlu ” Kısa bir süre içerisinde aktif çalışmalarımız herkes tarafından büyük taktirle karşılandı. Bugün ziyaretimize gelen değerli siyasetçi ağabeylerimiz Sadredin Şevli ve Mustafa Uçar beyefendi bizlere manevi anlamda güç kuvvet verdiler. Her zaman kendilerinin derin bilgi ve tecrübelerinden istifade edeceğiz” dedi.

 
Siyasetçi Sadredin Şevli “Kamu yararına çalışan böylesi anlamlı bir o kadar da ilimiz için elzem olan Tüketiciler Birliği Derneği Şubesinin varlığı hepimizin göğsünü kabartıyor. Kentimizde uzun yıllar şeffaf olarak gazetecilik yapan başkan Erhan Uğurlu kardeşime hayırlı olsun” diye konuştu.
Sempati ve güler yüzlülüğü ile siyasete damga vuran diğer bir isim Mustafa Uçar ” Gazetecilik mesleğinde kamuoyunu doğru bilgilendiren Dostum Erhan Uğurlu Tüketiciler Birliği Derneği başkanı olarak görmek herkes gibi beni çok mutlu etti.
İlimiz için hayırlı olsun inşallah ” dedi.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle