resim
Tarih Yazan Derneğin Van Şubesi Açılıyor!.. - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

Tarih Yazan Derneğin Van Şubesi Açılıyor!..

Admin | 02 Eylül 2018 | Ekonomi, Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Uncategorized, Video Galeri, Yerel Haberler A- A+

Tüm Kalkınma İş Adamları Derneği(TÜMKİAD) Van şubesi birkaç gün sonra güçlü bir isimle faaliyetlerine başlayacak.
2017 yılında kurulan Tüm İş Adamları Derneği  TÜMKİAD   kısa zamanda çok başarılı işlere imza atarak adında söz ettirmişti.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Rize’de yapmış olduğu konuşmasında”Tüm iş adamlarına sesleniyorum.
”Ülkemize katkı sunacak, faaliyetlerde bulunacak, yeni Türkiye’mize destek olabilecek tüm iş adamlarımızı bir hizmet çatısı altında toplanmasını istiyorum”çağrısına kulak veren Nihat Tanrıkulu TÜMKİAD Derneğini kurdu.
Türkiye’de binlerce iş adamlarını desteğini alan Tanrıkulu Derneğin Genel Başkanı seçilerek hızlı bir şekilde faaliyetlerine başladı.
3 Milyon Dolar Bozdurarak Tarih Yazdı
ABD’nin Ülke ekonomisine karşı başlatmış olduğu savaşı bertaraf etmek için  ve Başkan Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında olduklarını belli etmek  adına TÜMKİAD’a bağlı 300 iş adamlarıyla beraber 3 Milyon Dolar(Kaynak Dünya Bülteni) bozduran Genel Başkan Nihat Tanrıkulu bir ilke imza atarak tarih yazdı.
Kısa bir süre sonra  güçlü ve etkili bir isimle,  bilindik STK  anlayışını değiştiren  son yıllarda yaptığı başarılı işlerle adında sıkça söz ettiren Vanlı bir iş adamıyla  faaliyetlerine başlayacak. TÜMKİAD Derneği çok başarılı projelere imza atacağı gelen duyumlar arasında.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2019
Reklamı Gizle