Hoşgeldiniz  

Sünnetçioğlu Sağlık Denetiminde

Admin | 28 Kasım 2018 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Sağlık, Uncategorized, Video Galeri, Yerel Haberler A- A+

Van İl Sağlık Müdürü Doç.Dr. Sünnetçioğlu, Özalp Hastanesi ve yapımı tamamlanan ASM-TSM binalarında incelemelerde bulundu.

 

İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Mahmut Sünnetçioğlu ve Kamu Hastaneler Hizmetleri Başkanı Op.Dr. Bahadır Öndeş, Başkan Yardımcısı Dr. Adem Ergioğuz tarafından Özalp Devlet Hastanesi ve yapımı tamamlanan 112 Acil Sağlık Hizmetleri,Toplum Sağlığı Merkezi ve Aile Sağlık Merkezini gezerek incelemelerde bulundu.

Doç Dr. Sünnetçioğlu, Özalp Devlet Hastanesini ziyaret ederek, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Niyazi Aytav ve hastane yöneticilerin’den hastanede sunulan hizmetler ve yeni yapılan 112 Acil Sağlık Hizmetleri,Toplum Sağlığı Merkezi ve Aile Sağlık Merkezi binası hakkında bilgi aldılar.

Sünnetçioğlu , yapımı tamamlanan Toplum Sağlık Merkezi ve Aile Sağlığı Merkezi, 112 Acil Sağlık Hizmetleri binasını gezerek değerlendirmede bulundu. Aile Sağlık Merkezlerinin sunduğu birinci basamak hizmetlerini tamamlayıcı bir role sahip olacağını. Başta anne-bebek sağlığı, Kanser taramaları, kronik hastalıklardan korunma ve mücadele, gibi hizmetleri burada verileceklerini belirterek, Bundan sonraki süreçte de daha çok çalışarak, ilçemizde koruyucu sağlık hizmetlerini en iyi noktaya taşımak için elimizden ne gelirse yapacağız” dedi.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle