STK Başkanlarından Sünetçioğlu'na Hayırlı Olsun Ziyareti - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

STK Başkanlarından Sünetçioğlu’na Hayırlı Olsun Ziyareti

Admin | 25 Ekim 2018 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Sağlık, Uncategorized, Video Galeri, Yerel Haberler A- A+

Van İl Sağlık Müdürlüğüne atanan Doç.Dr. Mahmut Sünnetçioğlu’na Sağlık-Sen Van Şube Başkanı-Büro Memur-Sen Van Şube Başkanı ve Van Büyükşehir Emlak İstimlak Başkanından hayırlı olsun ziyaretti.

Sağlık- Sen İl Başkanı Hikmet Bilgin, İl Sağlık Müdürlüğü görevine atanan Doç Dr. Mahmut Sünnetçioğlu, göreve başladı. İlimiz Türkiye’nin en hızlı gelişen kentlerinden biri durumunda ve bölgeye hitap etmekte sağlık alanında cazibe merkezi olma yolunda hızla ilerliyor. Ziyarete ilişkin konuşan Başkan Bilgin; Sağlık-Sen olarak ne gerekiyorsa Van adına, sağlık adına yapmaya hazır ve istişareye açık olduklarını belirtti. Böyle kutsal bir göreve layık ve sorumluluk bilinciyle hareket eden bir yönetici olduğunu aktararak hayırlı olsun dileklerinde bulundu; yeni görevinde başarılar dileyerek, kendisinin Van için güzel hizmetlerin yapılacağına gönülden inandıklarını kaydetti.

Doç Dr. Mahmut Sünnetçioğlu, İl düzeyindeki sağlık hizmetlerinin verimli bir şekilde yürütülmesi ve sağlıkta dönüşüm süreci ile önemli bir noktaya gelen sağlık hizmetlerinin bundan sonra da artarak devam etmesi için çalışmak üzere görevi devraldığını belirtti.

Sağlık Müdürlüğü olarak özellikle yatırımlar ve sağlık hizmetlerinin geliştirilmesi alanında yoğun çalışmalarının olacağını belirterek, Sağlık-Sen Van Şube Başkanı Hikmet Bilgin, Büro Memur-Sen Van Şube Başkanı Mahmut Gülaçar ve Van Büyükşehir Emlak İstimlak Daire Başkanı Orhan Gülaçar’a yapmış odukları ziyaterten dolayı teşekkür ederek memnuniyetini dile getirdi.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle