Hoşgeldiniz  

Spor Ve Sanatın Birleştiği Yer”Erçek Yaşam Merkezi”

Admin | 12 Kasım 2018 | Eğitim, Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Spor, Uncategorized, Video Galeri, Yerel Haberler A- A+

İpekyolu Belediyesi Erçek Yaşam Merkezi yaz aylarında verdiği kurslarını kış aylarının gelmesiyle gerek içerik, gerekse çeşitlilik açısından bünyesinde barındırdığı çok sayıda kurslarıyla vatandaşlara hizmet vermeye devam ediyor.

İpekyolu Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nün katkıları ile İpekyolu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün koordinasyonunda düzenlenen kurslar vatandaşlardan yoğun ilgi görüyor. El sanatları, fitness, satranç, müzik, resim,futbol basketbol, bilgisayar, masa tenisi, drama ve çocuk gelişimi branşlarında ücretsiz olarak verilen kurslardan hem çocuklar hem de yetişkin vatandaşlar faydalanıyor. Kursların sonunda ise kursiyerlere katılım sertifikaları veriliyor.

Hafta içi Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri verilen kurslara hafta sonları Cumartesi-Pazar günleri de eşlik ederek haftada toplam 34 saat çeşitli branşlarda eğitim veriliyor.

Gençler, kadınlar ve çocukların kültürel, sanatsal ve sosyal gelişimini destekleyen bu kurslarla her kesime hitap eden Erçek Yaşam Merkezi, İpekyolu Belediyesi’nin sosyal sorumluluk bilincinin güzel bir göstergesi.

Gerek bireysel gelişim ve beceri edinme, gerekse boş vakitlerin faydalı bir şekilde geçirilebilmesi amaçlı kurslarımız yaz-kış ayırt edilmeksizin Erçek Yaşam Merkezi’nde vatandaşların hizmetinde olmaya devam edecektir.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle