resim
Sosyal Güvenlik Uzmanı Yasin Kanat'tan Kurban Bayramı Mesajı - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

Sosyal Güvenlik Uzmanı Yasin Kanat’tan Kurban Bayramı Mesajı

Admin | 10 Ağustos 2019 | Foto Galeri, Genel, Gündem, İslamiyet, Manşet, Uncategorized, Yerel Haberler A- A+

Sosyal Güvenlik ve İnsan Kaynakları uzmanı Yasin Kanat Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Sosyal Güvenlik Uzmanı Kanat mesajında Bayram hoşgörü sevinç mutluluk günü demektir. Topluca kılınan bayram namazları; müslümanlar arasındaki birlik ve beraberligin güzel bir göstergesidir. Bayramlar müslümanları birbirine yaklaştıran , dargınlıkları ortadan kaldıran , kardeşlik duygularını kuvvetlendiren önemli günlerdir. Bayramlar, Allah’ın mü’min kullarına birer ziyafet günleridir.
Müslüman bir toplum olarak tüm dünyada yaşayan biz Müminler için bayramlar büyük önem arz etmektedir. Bayramlar hem insanların birbirlerine karşı olan sevgilerini arttırır hem de bu sayede Müslümanlar çeşitli sebeplerden dolayı bir araya gelerek birbirlerini hatırlarlar ve bu vesileyle bizleri bu mübarek gününe kavuşturan Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah”a sonsuz şükürler olsun Kurban Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun.Bayramınız hayırlı Mutlu bereketli mübarek olsun” dedi.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2019