Şemsettin Kaya Ak Partiden Milletvekili Aday Adayı Oldu - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

Şemsettin Kaya Ak Partiden Milletvekili Aday Adayı Oldu

Admin | 27 Nisan 2018 | Genel, Gündem, Manşet, Siyaset, Uncategorized, Video Galeri, Yerel Haberler A- A+

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 24 Hziran’da verdiği erken seçim kararı sonrası 25 dönem Van Milletvvekili aday adayı Şemsettin Kaya  Yeni Türkiye yapılanmasında görev almak için bugün resmi başvurusunu yaparak tekrar Milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.

24 Haziran’da yapılacak olan Genel seçimlerde  sevenlerinin de desteğini alarak Milletvekili aday adaylığını açıklayan Şemsettin Kaya’’Ak Partili olmaktan büyük şeref duyduğunu,şartlar ne olursa olsun her zaman Ak Parti Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında yer alarak destek vereceğiz.

Kaya’’Ak Parti Muradiye İlçe teşkilat yapılanmasında sevenlerimizle beraber desteklerimiz hep olmuştur.Muradiye Ak Ocakları olarak her seçim döneminde yönetimimle beraber kapı kapı dolaşarak Ak Parti Hükemetinin yapmış olduğu hizmetleri anlatarak partimizi bir adım öne taşımak için elimizden gelen çaba ve gayreti göstermişiz.

İçerde ve dışarda Dünya Lideri Recep Tayyip Erdoğan’a karşı yapılan haksızlıklarla mücadele etmek için Milletvekili çatısı altında hizmetlerimi sürdürmek istiyorum.24 Haziran 2018’de yapılacak olan seçimlerin Ülkem adına,Milletim adına ve ezilen tüm mazlumların adına şimdiden hayırlı olsun’’dedi.

ŞEMSETTİN KAYA KİMDİR?

1972 Van Muradiye doğumlu olan Şemsettin Kaya Evli ve 2 Çocuk babasıdır.Lise Eğitimini tamamladıktan sonra sırasıyla;Muradiye Ziraat Odası Üyeliği,Şoförler Odası Cemiyet Üyeliği, Muradiye Diriliş Gençlik Derneği İlçe Başkanlığından sonra halen  Ak Ocaklar İlçe Başkanlığı görevini sürdürmektedir.

 

 

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle