Sağlık Müdürü Sünnetçioğlu’’Kadınlar İle Sağlıklı Geleceğe’’ - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

Sağlık Müdürü Sünnetçioğlu’’Kadınlar İle Sağlıklı Geleceğe’’

Admin | 08 Mart 2019 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Sağlık, Yerel Haberler A- A+

İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Mahmut Sünnetçioğlu, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü sebebiyle Sağlık Müdürlüğü bayan çalışanlara Gül dağıttı.

İl Sağlık Müdürü Mahmut Sünnetçioğlu, Personel ve Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Dt.Şebnem Kartal, Sağlık Hizmetleri Başkanı Dr. Adem Ergioğuz,ve Halk Sağlığı Hizmetleri Başkan Yardımcısı Büşra Tapan Soğanda eşlik etti.

Sünnetçioğlu, “Ailelerimizin temel direği, sevgi ve hoşgörü simgesi kadınlar artık hayatın her safhasında aktif yer alıyorlar, sevgileriyle koruyan, büyüten, yol gösteren ve toplumumuzdaki her bireyin yaşamına şekil veren her zaman annelerimiz dolayısıyla kadınlarımız olmuştur” ifadesinde bulundu.

Peygamber Efendimiz’in Kadınlara Verdiği Önem ,İslâm Dîni, kadın hakları üzerinde titizlikle durmuş ve kadını, hiçbir nizâm ve sistemin veremediği müstesnâ bir makâma sâhip kılmıştır. Nitekim Cenâb-ı Hakk Kur’ân-ı Kerîm’inde:“Erkeklerin kadınlar üzerinde hakları olduğu gibi,kadınların da erkekler üzerinde hakları vardır.” buyurmuştur.hadisi şerifte.

Sünnetçioğlu, Bu vesileyle Bünyemizde görev yapan bayan çalışanlarımızda gösterdikleri özverili çalışmalarla her zaman gücümüze güç katmaktadırlar. tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor, mutluluk ve başarılar diliyorum.” diye konuştu.

İl Sağlık Müdürü Doç.Dr. Mahmut Sünnetçioğlu; Başkan ve Başkan yardımcıları ile birlikte İl Sağlık Müdürlüğünde görevli bayan sağlık personelleri ziyaret ederek,8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutladı, Gül takdim ettiler.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle