SAĞLIK MÜDÜRÜ SÜNNETÇİOĞLU BÖLGE HASTANESİNİ ZİYÂRET ETTİ - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

SAĞLIK MÜDÜRÜ SÜNNETÇİOĞLU BÖLGE HASTANESİNİ ZİYÂRET ETTİ

Admin | 19 Aralık 2020 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Sağlık, Uncategorized, Yerel Haberler A- A+

Van İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Mahmut Sünnetçioğlu, Eğitim ve Araştırma Hastanesini ziyaret etti

Van İl Sağlık Müdürü Doç.Dr.Mahmut Sünnetçioğlu,Hastaneyi ziyaret ederek, incelemelerde bulundu.
Hastanedeki yoğun Bakım ,enfeksiyon kliniklerinde ve acil servislerde incelemeler yapan Sağlık İl Müdürü Doç.Dr.Sünnetçioğlu sağlık personellerinin hal ve hatırını sorarak onların her zaman yanında olduğunu, bu süreci hep birlikte yürüttüklerini belirtti.

Koronavirüs (COVID-19) hastalığı çalışmaları kapsamında, VEAH Eğitim ve Araştırma Hastanesini yerinde ziyaret ederek hastane başhekimlerinden süreçle ilgili bilgi aldı ve değerlendirmelerde bulundu.Yapılan planlamaların üzerinden geçildi. İlimizdeki süreci 24 saat sürekli yakından takip edildiğini dile getirdi Dr.Sünnetçioğlu İçinde bulunduğumuz süreçte verilen sağlık hizmetleri hakkında hastane yönetiminden bilgi alarak, tüm personele ve sağlık çalışanlarına özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti.
Dr. Sünnetçioğlu; Sağlık çalışanlarımız, Covid-19 virüsüyle mücadele sürecinin başından bu yana gerek ülkemizde gerek hastanemizde görev yapan sağlık personellerimiz insanüstü bir çabayla mücadele ediyorlar. Bizler sağlık çalışanlarımız yaptıkları büyük fedakarlıkların şahidiyiz. Şahsım ve kurumum adına hepinize teşekkürlerimi sunarım.” ifadelerini kullandı.
S.B.Ü Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç.Dr.Sebahattin Çelik ise, ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti belirterek, ‘’ Her daim olduğu gibi bu süreçte de kendilerini yalnız bırakmayan Sağlık il Müdürümüz Doç.Dr. Mahmut Sünnetçioğlu’na teşekkürlerini iletti.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle