Hoşgeldiniz  

Sağlık İl Müdürü Sünnetçioğlu Saray İlçesine Yapılan Hastane İnşaatında İncelemelerde Bulundu.

Admin | 12 Temmuz 2019 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Sağlık, Uncategorized, Yerel Haberler A- A+

Van İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Mahmut Sünnetçioğlu, Saray ilçesine yapılan devlet hastanesi inşaatında incelemelerde bulundu.

İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Mahmut Sünnetçioğlu, beraberindeki Kamu Hastaneler Hizmetleri Başkanı Op. Dr. Bahadır Öndeş, Sağlık Hizmetleri Başkanı Dr. Adem Ergioğuz ve inşaat yapı mühendisleriyle hastane inşaatında inceleme yaptı.
Van İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Mahmut Sünnetçioğlu, planlanan devlet hastanesi inşaatında incelemelerde bulunarak yapımı üstlenen firma yetkilileri ve Şantiye şefinden inşaat ile ilgili bilgiler aldı.
İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Mahmut Sünnetçioğlu, ilçeye yapılan yeni devlet hastanesi ile ilgili olarak hastane inşaatının büyük bir hızla çalışmalarının yürütüldüğünü belirterek, yapılacak olan devlet hastanemiz, yatırım programları içerisinde yer almaktaydı. Hastane, acil servis ve poliklinikler olmak üzere 10 yatak kapasiteli olacak” dedi.
İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Mahmut Sünnetçioğlu ve beraberindeki Başkanlar ile Saray Devlet Hastane inşaatı inceleme sonrası, Saray Kaymakamı Mehmet Halis Aydın’ı da ziyarete bulunarak, hastane inşaatı konusunda konuşuldu. Müdür Sünnetçioğlu, Özalp Devlet Hastanesine geçerek hasta ziyareti gerçekleştirdi. akabinde Toplum Sağlık Merkezi, Aile Sağlık Merkezlerini ’de gezerek İncelemelerde Bulundu.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2019