SAADET PARTİSİ VAN İL BAŞKANI İLHAN'DAN TÜRKMENOĞLU'NA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

SAADET PARTİSİ VAN İL BAŞKANI İLHAN’DAN TÜRKMENOĞLU’NA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Admin | 28 Kasım 2020 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Siyaset, Uncategorized, Yerel Haberler A- A+


Saadet Partisi Van İl Başkanı Özay İlhan ve beraberindeki heyet, AK Parti İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.


Gerçekleşen ziyarette Saadet Partili heyet AK Parti İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu tarafından parti binasında karşılandı.
Ziyaret konuşan Saadet Partisi İl Başkanı İlhan ” Ülkemiz her zamankinden daha çok birlik ve beraberliğe ihtiyacı olduğu bir süreçten geçiyoruz. AK Parti İl başkanı Kayhan Türkmenoğlu’na hayırlı olsun ziyaretimizde duygularımızı paylaştık. Bizleri göstermiş olduğu bu güzel misafirperverliğinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden AK Parti İl Başkanı Türkmenoğlu Rabbim ülkemizin birlik ve beraberliğini bozmasın. Bu vesileyle Saadet Partisi İl Başkanı Özay İlhan ve beraberindeki heyete ziyaretlerinden ötürü teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dilerim” ifadelerini kullandı.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle