S.B.Ü Van Bölge Hastanesinde Kriz Masası Kuruldu - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

S.B.Ü Van Bölge Hastanesinde Kriz Masası Kuruldu

Admin | 24 Şubat 2020 | Dünya, Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Sağlık, Uncategorized, Yerel Haberler A- A+

S.B.Ü Van Eğitim ve Araştırma Hastenesi Başkale ilçesinde meydana gelen depremden dolayı yaralanan vatandaşlara en iyi sağlık hizmeti verebilmek adına başhekim Doç. Dr Sabahattin ÇELİK başkanlığında kurulan kriz kordinasyon merkezi kuruldu.

Yapılan açıklamada ” Hastane yönetimi ile uyumlu bir çalışma yaparak hastaların sağlık durumları ile alakalı yakınlarına ara ara bilgi verilmiştir.
Depremde yaralanıp hastanemizde yatmakta olan hastalarımızı ziyaret eden İç işleri bakanımız Sayın Süleyman Soylu Van valimiz sayın Mehmet Emin Bilmez Vekilerimiz Osman Nuri Gülaçar, İrfan Kartal, Abdul Ahat Arvas Edremit ilçe başkanımız İsmail Say Van Emniyet müdürü Ali Karabağ Van Ak parti il başkanı Kayhan Türkmenoğlu hastane başhekimi Dc.Dr Sebahattin Çelik tarafından yatan hastalar hakında bilgi aldıktan sonra hastanemiz acil servis önünde bir basın açıklaması yapmışlardır.

Hastalarımıza geçmiş olsun dileklerini sunan bakanımız ve heyeti akabinde hastanemiz baş hekimi Doç.Dr Sebahattin Çelik, ve tüm çalışanlara ayrı ayrı teşekkür ettikten sonra hastanemizden ayrılmışlardır” şeklinde bilgi verildi.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle