resim
Rektör Yardımcısı Tüfenkçi'den Ramazan Ayı Mesajı - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

Rektör Yardımcısı Tüfenkçi’den Ramazan Ayı Mesajı

Admin | 24 Nisan 2020 | Dünya, Eğitim, Foto Galeri, Genel, Gündem, İslamiyet, Manşet, Uncategorized, Yerel Haberler A- A+


Van Yüzüncü Yıl üniversitesi (Y.Y.Ü) Rektör Yardımcısı Prof.Dr. Şefik Tüfenkçi Ramazan ayı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Rektör Yardımcısı Tüfenkçi mesajında ” Maneviyatımızın zirveye ulaştığı, birlik ve beraberliğin, dostluk ve dayanışmanın yaşandığı, kardeşlik bağlarının kuvvetlendiği, sahip olduğumuz nimetlerin değerini daha iyi anladığımız, aile bağlarımızı, komşuluk ve dostluk ilişkilerimizi güçlendirdiğimiz Ramazan-ı Şerif’i, bir kez daha karşılamanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Zorluklara karşı dayanma gücü kazandığımız, kendimize çeki düzen vererek davranışlarımızı güzelleştirdiğimiz, irademizi kuvvetlendirdiğimiz, sağlıklı ve sabırlı olmayı denediğimiz, şefkat, merhamet ve yardımseverlikte yarıştığımız, Kur’an ayı Ramazan’ın, kötülüklerden korunmamıza, hatalarımızla yüzleşerek arınmamıza vesile olması dileğiyle,  Tüm İslam Âlemine; barış, huzur ve mutluluk getirmesini diliyoruz”dedi.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2019