resim
Rektör Yardımcısı Tüfenkçi'den 23 Nisan Mesajı - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

Rektör Yardımcısı Tüfenkçi’den 23 Nisan Mesajı

Admin | 22 Nisan 2020 | Dünya, Eğitim, Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Uncategorized, Yerel Haberler A- A+


Van Yüzüncü Yıl üniversitesi (Y.Y.Ü) Rektör Yardımcısı Prof.Dr. Şefik Tüfenkçi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Rektör Yardımcısı Tüfenkçi mesajında, “23 Nisan, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın bayramı olmasının yanı sıra Türk milletinin tek bir çatı altında milli kararlarını vermeye başladığı Türkiye Büyük Millet Meclisinin (TBMM) açılışının 100. yıldönümünü kutladığımız önemli bir gündür.
Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, dünyada ilk ve tek çocuk bayramı olması dolayısıyla dünya çocukları arasında barış ve kardeşliğin gelişmesine katkı sağlamış ve böylece dünya barışı açısından da önemli bir bayram haline gelmiştir.
Bu yıl dünyada ve ülkemizde yaygın olan salgın hastalıktan dolayı çocuklarımızla beraber olamazsak da tüm kalbimizle 23 Nisan Çocuk bayramını yaşıyoruz.
Bu düşünceler ışığında; tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi minnetle anıyor, Van Y.Y.Ü adına tüm Türk milletinin ve dünya çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyorum” ifadelerini kullandı.     

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2019
Reklamı Gizle