Prof.Dr. Şefik Tüfenkçi ‘’15 Temmuz Ülkemizin Bağımsızlık Günüdür’’ - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

Prof.Dr. Şefik Tüfenkçi ‘’15 Temmuz Ülkemizin Bağımsızlık Günüdür’’

Admin | 15 Temmuz 2018 | Eğitim, Foto Galeri, Genel, Gündem, İslamiyet, Manşet, Uncategorized, Video Galeri, Yerel Haberler A- A+

Yüzünci Yıl Üniversitesi Diş Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Şefik Tüfenkçi 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Prof.Dr.Tüfenkçi mesajında;15 Temmuz’da Ülkemizin kaderinin değiştiği, yiğit ve kahraman Milletimiz iradesine sahip çıkarak tarihe Destan yazdığı bir gündür.15 Temmuz  gecesi Ecdadımızın topraklarına sahip çıkan yiğit ve kahraman halkımız korkusuzca, zorbalara,alçaklara ve  kalleşlere karşı dim dik durarak, Ülkemizin bağımsızlığını ilan ettiler.

15 Temmuz ruhunun hep yaşatılmasını gerektiğini belirten Dekan Tüfenkçi;15 Temmuz akşamı toplumun her kesimi sokaklara çıkarak tepkisini en sert bir şekilde dile getirdi.O gün  meydanları boş bırakmayanlar ırklarını,renklerini ve siyasi düşüncelerini  bir kenara bırakarak Vatan için, bağımsızlık için canını feda etmeye hazırladılar.O günkü birlik ve beraberliğimizi her zaman sürdürmek zorundayız.Bu onurlu milletin milli irade için neler yapabileceklerini öğrensinler’’sözlerine yer veren Prof.Dr Tüfenkçi  Rabbim bir daha Ülkemize 15 Temmuz’lar yaşatmasın.Bu Ülkenin ekmeğini yiyerek ihanet eden hainlere bir daha fırsat vermesin.Bu duygu ve düşüncelerle iki yıl önce Ülkemiz için canını feda eden 15 Temmuz Şehitlerimize Allah’tan rahmet,Gazilerimize de şifalar,sağlık sıhhatler diliyorum’’dedi.

Diş Fakültesi Dekanı

Prof.Dr.Şefik Tüfenkçi

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle