Peygamber Sevdalıları Van İl Koordinatörlüğünden Teşekkür Mesajı - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

Peygamber Sevdalıları Van İl Koordinatörlüğünden Teşekkür Mesajı

Admin | 16 Nisan 2018 | Foto Galeri, Genel, Gündem, İslamiyet, Manşet, Uncategorized, Video Galeri, Yerel Haberler A- A+

 

15 Nisan 2018 Pazar günü Kale Miting alanında Peygamber Sevdalıları Platformu Van İl Koordinatörlüğü tarafından organize edilen” Hz. Peygamber’i(sav) Anlama Ve Sünnetini Yaşama” etkinliğine her yıl olduğu gibi bu yıl da on binlerce peygamber aşığı katılmıştır.

Güzel şehrimiz Van, Peygamber Efendimize olan bağlılık ve sadakatini bir kez daha göstermiş ve yenilemiştir.

Van semaları salâvat ve tekbirlerle inlemiş; bir kez daha o kutlu Nebi’nin ardı sıra gideceğini haykırmıştır. Peygamber Sevdalıları Platformu olarak halkın sevgi ve muhabbetlerini kutluyoruz. Allah (cc) bu halkın sevgisini artırsın ve devam ettirsin.

Van mevlit etkinliği için yaklaşık olarak 2 aydır yapılan hazırlıklarda emeği geçen tüm Peygamber Sevdalılarından Allah(cc) razı olsun ve Peygamber Efendimizin şefaatine nail eylesin.

Özellikle etkinlikte görev alan yüzlerce gönüllü bay ve bayan peygamber sevdalısından Allah(cc) razı olsun ve peygamber efendimizin sevgi ve muhabbetini kalplerine nakşetsin.

Etkinlikte emeği geçen başta güzel mesajlar veren hatiplerimiz, İslami sivil toplum kuruluşları, peygamber sevdalısı özlem ajansın gönüllü sanatçıları ve mevlithanları, bu büyük organizasyonun sesini tüm insanlara ulaştırmak için gayret sarf eden duyarlı tüm basın mensupları, sağlık çalışanları, kayıp çadırı görevlileri, ücretsiz taşımacılık yapan servisler, kısacası maddi ve manevi katkı sunan herkesten Allah (cc) razı olsun.

Peygamber Sevdalıları Platformu Van İl Koordinatörlüğü

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle