Öztürk Eğitim Startı Verdi - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

Öztürk Eğitim Startı Verdi

Admin | 20 Eylül 2017 | Dünya, Eğitim, Genel, Gündem, Köşe Yazıları, Manşet, Siyaset, Uncategorized, Video Galeri, Yerel Haberler


Admin
erhan65van@hotmail.com

İpekyolu İlçesi’nde 2017-2018 eğitim öğretim yılının startı, Kerim Tuncer İlk ve Ortaokulu’nda, İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Cemil Öztürk’nde katıldığı törenle verildi.
Öğrencilerce yapılan folklor ve tekvando gösterileriyle başlayan tören renkli anlara sahne oldu.
Törende bir konuşma yapan Başkan Vekilimiz Cemil Öztürk, insanların, eğitim ile sadece bilgi ve birikim değil aynı zamanda milli, manevi ve evrensel değerleri de kazandığını, bu yüzden iyi bir insan, iyi bir vatandaş olmanın temel şartının eğitim olduğunu vurguladı. Okul ortamı ile birlikte başlayan ve sağlam temeller üzerine kurulan eğitim-öğretim hayatının çocuklarımızın geleceği için olduğu kadar ülkemizin geleceği için de son derece önemli olduğunu belirten Öztürk, Kerim Tuncer İlk ve Ortaokulu’na bir kütüphane yapılacağının da müjdesini verdi.
Tören, okul yönetimi ve aile birliği tarafından Sayın Öztürk’e plaket takdiminin ardından, Başkan Vekilimizin ders zilini çalmasıyla sona erdi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle