resim
Öztürk Çalışmaları Yerinde İnceliyor - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

Öztürk Çalışmaları Yerinde İnceliyor

Admin | 19 Kasım 2017 | Genel, Manşet, Uncategorized, Video Galeri, Yerel Haberler A- A+

İpekyolu Belediyesi  Fen işleri müdürlüğünce yapılan Veteriner caddesi, Kale parkı yolu ve Edremit sokaklarındaki yol yapım çalışmalarını Belediye Başkan Vekili  Cemil Öztürk yerinde inceleyerek bilgi aldı.

Esenyurt Yaşam Merkezi ve önünde bulunan Veteriner Caddesinin kaldırım ve yol yapımı kontrol edildi. Yol genişletme esnasında evi geriye alınan ailenin yeni yapılan evini kontrol eden ve aile ile sohbet eden  Cemil Öztürk’e aile memnuniyetlerini dile getirdi.

Daha sonra Yalı mahallesi Kale parkı yol çalışmaları incelendi. 1500 metrekarelik alan bataklıktan kurtarıldı. Gerekli alt zemin iyileştirme işlemi yapılarak etrafına bordür ve oluk döşendi. Zemin malzemesi olan pmt serilerek asfalt için hazır hale getirildi. Yarın asfalt döküm işleminin yapılacağı bilgisi verildi.

Son olarak Buzhane Mahallesi Edremit Sokak da incelemelerde bulunan Belediye Başkan Vekili Öztürk’e çalışmalar hakkında bilgi verildi. 1 kilometrelik alt yapısı Vaski tarafından yenilenen yolun, yol genişletme, kaldırım yapımı, bordür ve oluk çalışmaları yapıldı. Ardından pmt ve BSK sıcak asfalt çalışması yapılan yola son olarak çizgi çalışmaları da yapılarak yolun hizmete açıldığı bilgisi verildi. Mahalle sakinleri ve çocuklarla sohbet eden Belediye Başkan Vekilimiz Sayın Cemil Öztürk çocuklara satranç takımı hediye etti.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2019
Reklamı Gizle