resim
Öztürk Belediye Çalışmalarını Denetledi - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

Öztürk Belediye Çalışmalarını Denetledi

Admin | 22 Eylül 2018 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Uncategorized, Video Galeri, Yerel Haberler A- A+

İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Cemil Öztürk, iki ayrı mahalleye gerçekleştirdiği ziyaretlerde,Belediyenin  yapmış olduğu  çalışmaları yerinde inceleyerek bilgi aldı.

İpekyolu Belediye Başkan vekili  Öztürk ilk ziyaretini Bostaniçi TOKİ sakinlerinin yıllardır sorunu olan 1.5 km uzunluğundaki Huzur Caddesi’ni işgal eden 40 ahır ve 750 m uzunluğundaki duvarları yıkılarak genişletilen yola gerçekleştirdi.

Ardından merkeze uzaklığı 11 km olan Kıratlı Mahallesi’ne geçen Başkan V. Cemil Öztürk burada da yaptığı incelemelerde ekipler tarafından 5 bin metrekare kilit taşı uygulanan işlemler hakkında ayrıntılı bilgi aldı.

Her iki mahalledeki incelemelerin ardından vatandaşlarla sohbet eden Öztürk, ihtiyaç ve talepleri dinleyerek, çocuklara yaş gruplarına ve ilgi alanlarına göre çeşitli hediyeler verdi.

Başkan vekili Cemil Öztürk ”Belediyemiz’in vatandaşların hayat standardını yükseltmek ve kolaylaştırmak adına yer, zaman, uzaklık tanımaksızın yaptığı çalışmalarına yenilerini ekleyerek aralıksız devam edeceklerini de sözlerine ekledi.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2019
Reklamı Gizle