resim
Cemil Öztürk'ten 2018-2019 Eğitim Ve Öğretim Yılı Mesajı - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

Cemil Öztürk’ten 2018-2019 Eğitim Ve Öğretim Yılı Mesajı

Admin | 17 Eylül 2018 | Eğitim, Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Uncategorized, Video Galeri, Yerel Haberler A- A+

İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Cemil Öztürk 20187-2019 Eğitim ve öğretim yılı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Öztürk mesajında”İyi yetişmiş bir nesil, ülkemizin en önemli sermayesidir. Bu bilinçle 2018-2019 eğitim-öğretim yılına başlıyoruz.

Hayatımızda ailemizden sonraki en önemli basamaklardan biri olan okullarımız, eğitim imkânlarını sistemli bir şekilde sunarak öğrencilerimizi gelecekteki hedeflerine ulaştıracak, hayata hazırlayacak bir yuvadır.

Bu bilinçle, İpekyolu Belediyesi, okullarımızın temizliği, tamiri, tadili, asfaltlanması, park ve çevre düzenlemesinin yanı sıra; Z kütüphaneler, şişme oyun parkları, kültürel-sosyal faaliyetler, kırtasiye malzemeleri temini ve benzeri hizmetlerini, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da kararlılıkla ve artarak sürdürecektir.

Bu duygularla, değerli öğretmenlerimizin, tüm eğitim çalışanlarımızın, sevgili öğrencilerimizin ve ailelerimizin 2018-2019 eğitim-öğretim yılının verimli geçmesini temenni eder; sevgi, saygı ve başarı dileklerimi sunarım”dedi.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2019
Reklamı Gizle