Özel Halk Otobüsler Dernek Başkanı Kutbettin Gökgözler oldu Yapılan özel halk otobüsleri Dernek Başkanlığı seçimini Kutbettin Gökgözler kazandı. - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

Özel Halk Otobüsler Dernek Başkanı Kutbettin Gökgözler oldu Yapılan özel halk otobüsleri Dernek Başkanlığı seçimini Kutbettin Gökgözler kazandı.

Admin | 04 Kasım 2018 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Yerel Haberler A- A+

Özel Halk Otobüsler Dernek Başkanı Kutbettin Gökgözler oldu Yapılan özel halk otobüsleri Dernek Başkanlığı seçimini Kutbettin Gökgözler kazandı.

Özel Halk Otobüsleri Dernek binasında yapılan seçimde Kutbettin Gökgözler ile Murat Yazlık yarıştı. Demokratik bir ortamda gerçekleşen seçimi Kutbettin Gökgözler kazanarak ulaşım konusunda Van’a faydalı işler yapacağını açıklayarak”Öncelikle seçime katılım gösteren tüm üyelerimize teşekkür ediyorum. Şahsımı bu makama layık görerek oy veren tüm dostlarıma minnettarım. Gökgözler “Seçimlerdeki gaye hizmettir. Dolayısıyla bu bir hizmet yarışıdır. Bizler bu seçimi kazanarak hizmet elçisi olmayı amaç edindik. Yapılacak ve yapılması gereken hizmetleri çok iyi biliyoruz. Yapacağımız hizmetlerde hem şoförlerimiz,hemde Vatandaşlarımız memnun olmalıdır. Ulaşımın rahat ve konforlu olması için yoğun çaba sarf edeceğiz “dedi.

Yeni seçilen Başkan ve yönetim kurulu listesi

Başkan Kutbettin Gökgözler

Remzi Aytekin

Bahattin Ersidar

Ahmet Ahi

Kemal ummaz

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle