OSMAN TÜRKMEN İLÇE BAŞKANLARIYLA DİJİTAL ORTAMDA BİR ARAYA GELDİ - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

OSMAN TÜRKMEN İLÇE BAŞKANLARIYLA DİJİTAL ORTAMDA BİR ARAYA GELDİ

Admin | 17 Aralık 2020 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Siyaset, Uncategorized, Yerel Haberler A- A+


Yerel Yönetimlerden sorumlu Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Osman Türkmen 13 İlçe Başkanları ile Telekonferans yaparak istişarelerde bulundu.


Yerel Yönetimlerden sorumlu İl Başkan Yardımcısı Osman Türkmen 13 İlçe Başkanlarıyla Telekonferans yöntemi ile yaptığı toplantıda’’ 20002’den bu yana Ak Parti hükümetinin yaptığı kalıcı hizmetleri tanıtmamız gerekiyor’’ dedi.
Başkan Yardımcısı Türkmen Konuşmasına Şöyle devam etti’’ Dünya mazlumlarının umudu olan Cumhurbaşkanımızın liderliğinde Ak Parti ile yapılan hizmetler ile kadim şehrimiz Van tekrar sosyal ekonomik anlamıyla canlanmıştır. Bakımsızlıktan adeta Viraneye dönmüş tarihi ve turistik miraslarımız, yeni bakım ve onarımlarla kentimize ayrı bir renk katmıştır. Tarihi Osmanlı mimarisiyle yapılan okullar eğitim alanında bir devrimi gerçekleştirdik. Beş yıldızlı otel konforunda Van’da yapılan akıllı hastanemiz sağlıktaki makus tarihi kırarak , tüm hastalarımız istediği tedaviyi rahatlıkla alabiliyorlar.
Türkmen özetle saydığımız hizmetleri hemşerilerimize anlatmalıyız. Teşkilatların görevi seçim kazanmaktır. Sevgi, saygı ve tevazu içinde halkımızla birlikte var olan sorun sıkıntıları çözmeliyiz’’ ifadelerini kullandı.

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle