resim
Nurcihan Bildirici Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı Oldu - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

Nurcihan Bildirici Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı Oldu

Admin | 07 Aralık 2018 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Siyaset, Uncategorized, Video Galeri, Yerel Haberler A- A+

Nurcihan Bildirici 2019 Yerel Mahalli seçimlerinde  Ak Parti İpekyolu Belediye Meclis üyesi aday adayı oldu.

Ak Parti Van Kadın Kolları Başkanlığında  yönetim kurulu üyesi  Nurcihan Bildirici,başvuru dosyasını İpekyolu İlçe Başkanı Vesim Yaviç’e teslim ederek,Belediye Meclis üyesi aday adayı oldu.

2013’ten beri Ak Parti Kadın Kolları teşkilatından aktif görevler  alan , Hayrunnisa Derneği Kurucu üyesi ve Nurulhüda Bildiricinin kızı Nurcihan Bildirici’’Ak Parti Bayrağını bir adım öne taşımak için Belediye Meclis Üyesi aday adayı olduğunu’’söyledi.

Bildirici’’Parti yönetiminin uygun görüp aday göstermesi  ve halkımızın teveccühü ile Belediye meclis üyesi seçilirsem yapılacak hizmetlerde benimde katkım olmasını isterim.Van siyaseti genç ve dinamizmi olan insanları istiyor.21 Yaşında gerekli bilgi ve birikime sahibim.Özellikle annem Nurulhuda Bildirci’nin derin tecrübelerinden faydalanarak Memleketime ve Van’lı hemşehrilerime hizmet etmeyi  ve bir bayan olarak gelecek nesillere örnek olmak istiyorum’’dedi.

Nurcihan Bildirici Kimdir?

29.11.1997 Van doğumlu İmam Hatip mezunudur.Kendisini geliştirmek için farklı eğitim gruplarından 22  katılım belgesi almış.

2013 tarihinden bu yana Ak Parti  Van Kadın Kolları Başkanlığında Yönetim Kurulu üyesi olarak aktif görevlerde bulunmuştur.

Hayrünnisa Eğitim ve Yardımlaşma Derneği Kurucu Başkanıdır.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2019