Naif Şabu’dan 15 Temmuz Mesajı - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

Naif Şabu’dan 15 Temmuz Mesajı

Admin | 15 Temmuz 2018 | Eğitim, Foto Galeri, Genel, Gündem, İslamiyet, Manşet, Siyaset, Uncategorized, Video Galeri, Yerel Haberler A- A+

 

Ak Parti  Van Tuşba ilçe kurucu eski Başkanı Naif Şabu 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Şabu mesajında”15 Temmuz 2016 tarihinde FETÖ ihanet şebekesinin uşaklığını yapan, Devletimiz içerisine sızmış hainler, milletin silahı ile milleti hedef almışlardı.  Demokrasimize, Türkiye’mizin meşru hükümetine darbe girişiminde bulunmuştular.15 Temmuz gecesinde bu girişimi haber alan imanlı, cesur ve aziz milletimiz harekete geçmiş, Başkomutanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatları ve çağrısı ile sokaklara, meydanlara, havalimanlarına akın etmiştir. Hainlere karşı destansı duruş gösteren milletimiz, eli silahlı hainlerin, tanklarla helikopterlere, uçaklarla sıktıkları kurşunlara, attıkları bombalara göğüs germiştir. O karanlık gece de Başkomutanımız ile birlikte tarihin en anlamlı demokrasi mücadelelerinden birini veren milletimiz, o gecenin sabahında tüm hainleri püskürtmüştür.”

O gece milletimiz Çanakkale ve İstiklal savaşlarımıza yaraşır şanlı bir direniş ile bir kez daha ne kadar yüce ve necip bir millet olduğunu bütün Dünyaya ispat etmiştir. Bu vesile ile 15 Temmuz Milli Birlik ve Dayanışma Günü’nüzü kutluyor, , Bayrak ve vatan uğruna şehadete ermiş tüm şehitlerimizi, ahirete göç etmiş gazilerimizi, 15 Temmuz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, gazilerimize şükran ve minnetlerimi sunuyorum.”dedi.

 

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle