Muhtarlar İstişare Toplantısı Düzenledi - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

Muhtarlar İstişare Toplantısı Düzenledi

Admin | 18 Kasım 2019 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Uncategorized, Yerel Haberler A- A+

Vanlı 16 muhtar istişare tanışma yemeğinde biraraya geldiler.

Kentin değişik 16 seçilmiş muhtarları Cevdetpaşa mahalle muhtarı Yılmaz Koçak öncülüğünde biraraya gelerek istişare toplantısı düzenlediler.

Toplantının onur konuğu Van Sanat ve Edebiyat Topluluğu ( VANSET) Kadın Sanat Başkanı Hicran Memiş okuduğu birbirinden güzel şiirlerle geceye renk kattı.

Kentimizin her yerinde sanat adına güzel işler yapmak istediklerini söyleyen VANSET Kadın Sanat Başkanı Şaire Memiş” Bugün belki Van’da bir olacak Muhtarlar İstişare ve tanışma gecesine davet edilmemden dolayı Yılmaz Koçak şahsında tüm muhtarlarıma teşekkür ediyorum. Böylesi anlamlı ve güzel proğramların herkesin faydasına olacaktır” diye konuştu.

Pidecim Sinan Usta’da düzenlenen moral gecesine; Cevdetpaşa Mahalle Muhtarı Yılmaz Koçak, Bahçıvan Mahallesi Muhtarı Nurten Sağlam, Hatuniye Mahalle Muhtarı Turgut Kulay, Yalı Mahallesi Muhtarı Alaattin Sağınç, Seyit Fehim Mahalle Muhtarı Zeki Aslan, Alipaşa Mahalle Muhtarı Yunus Dilmaç, Bostaniçi Mahalle Muhtarı Celalettin Tuyğun, Şerefiye Mahalle Muhtarı M.Turan İnan, Karşıyaka Mahalle Muhtarı Hamdi Turğay, Halilağa Mahalle Muhtarı Mehmet Ogün, Serhat Mahalle Muhtarı İdris Aydın, Buzhane Mahallesi Muhtarı Erkan Öndil, Vali Mithatbey Mahalle Muhtarı Hüseyin Şafak, Bakraçlı Mahalle Muhtarı Ayhan Tayanır, Emin Paşa Mahalle Muhtarı Raif Çiçek ve Esentepe Mahalle Muhtarı Servet Güleşce katıldı.

Cevdetpaşa Mahalle Muhtarı Yılmaz Koçak, Bahçıvan Mahallesi Muhtarı Nurten Sağlam, Hatuniye Mahalle Muhtarı Turgut Kulay, Yalı Mahallesi Muhtarı Alaattin Sağınç, Seyit Fehim Mahalle Muhtarı Zeki Aslan, Alipaşa Mahalle Muhtarı Yunus Dilmaç, Bostaniçi Mahalle Muhtarı Celalettin Tuyğun, Şerefiye Mahalle Muhtarı M.Turan İnan, Karşıyaka Mahalle Muhtarı Hamdi Turğay, Halilağa Mahalle Muhtarı Mehmet Ogün, Serhat Mahalle Muhtarı İdris Aydın, Buzhane Mahallesi Muhtarı Erkan Öndil, Vali Mithatbey Mahalle Muhtarı Hüseyin Şafak, Bakraçlı Mahalle Muhtarı Ayhan Tayanır, Emin Paşa Mahalle Muhtarı Raif Çiçek ve Esentepe Mahalle Muhtarı Servet Güleşce katıldı.

Yerel seçimler sonrası ilk defa bir araya geldiklerini söyleyen Cevdet Paşa Mahallesi Muhtarı Yılmaz Koçak, “Yoğun ve tempolu bir süreç geçiriyoruz. Muhtarlarımızın tamamı mahallelerine daha iyi hizmet götürebilmek için gayret gösteriyorlar. Bizlerde bu yoğunluğumuz arasında muhtarlar olarak bir araya gelmek istedik. Bugün 16 muhtarımız ile moral gecesinde bir araya geldik. Zaman zaman buna benzer geceler düzenlemeyi düşünüyoruz. Burada hem fikir alışverişinde bulunuyoruz. Hem de iş yorgunluğunu ve stresini atmış oluyoruz. Buna benzer organizasyonları sürekli hale getirmek istiyoruz. Gecemize katılarak bizleri onurlarından tüm muhtarlarımıza teşekkür ediyorum”dedi

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle