Muhtar Adayı Selver Gündüz ihtiyar Heyeti İle Seçim Toplantısı Yaptı - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

Muhtar Adayı Selver Gündüz ihtiyar Heyeti İle Seçim Toplantısı Yaptı

Admin | 26 Mart 2019 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Siyaset, Uncategorized, Video Galeri, Yerel Haberler A- A+

31 Mart Yerel şeçimlerinin son haftasına girerken İhtiyar Heyeti İle bir toplantı düzenleyen Vali Mithat Bey Mahallesi Muhtar Adayı Selver Gündüz şimdiye kadar yaptıkları çalışma disiplininde kopmamaları için bazı uyarılarda bulundu.

31 Mart Yerel seçim çalışmaları kapsamında yoğun tempoyla çok güzel çalışmalar yaptıklarını bu anlamda   ipi göğüslemek istiyoruz diyen  Vali Mithat Bey Mahallesi Muhtar Adayı Selver Gündüz İhtiyar Heyeti İle yaptığı toplantıda” İlk günkü çalışma temposu ve disipliniyle seçimin son saatine kadar mücadelemizi vereceğiz. Yaptığımız çalışmalarımız neticesinde büyük destekler alıyoruz. Şimdiye kadar sekiz azamızla beraber mahallemizin tüm noktalarını ziyaret ederek seçmenlerimizin destekleriyle güçlü bir şekilde ilerlemeye çalışıyoruz.

Uzun bir çalışma maratonundan sonra çay sohbetiyle çalışma ekibimle istişarelerde bulunduk. Seçimin son dakikasına kadar disiplinimizde kopmadan başarıyı yakalamak istiyoruz diyen Muhtar Adayı Gündüz “Büyük özveriyle sahada yoğun bir şekilde çalışarak emek veren tüm çalışma ekibime ve destekleriyle bize güç veren mahallemizin kıymetli büyükleri ve hizmet için bizlere güvenerek yanımızda olan tüm seçmenlerimize şükranlarımı gönderiyorum” dedi.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle