Muhtar Adayı Gündüz "Talep Edilen Pazar Yeri çalışmasını Projelerimiz Arasına Dahil Ettik" - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

Muhtar Adayı Gündüz “Talep Edilen Pazar Yeri çalışmasını Projelerimiz Arasına Dahil Ettik”

Admin | 06 Mart 2019 | Genel, Manşet, Siyaset, Yerel Haberler A- A+

Vali Mithat Bey Mahallesi Muhtar Adayı Selver Gündüz yoğun bir şekilde talep edilen Pazar Yeri çalışmasını Projelerimiz arasına Dahil ederek, eksik ve yapılmamış tüm hizmetleri yapmaya geliyoruz” dedi.


Mahalle sakinlerinin yüzünü güldürecek hizmetler yapacağını belirten Vali Mithat Bey Mahallesi Muhtar Adayı Selver Gündüz “19 bin kişilik nüfusuyla Van’ın en büyük Mahallelerinden biri olan Vali Mithat Bey Mahallesinde tespitini yaptığımız önemli hizmetlerden birisi olan Pazar yeri halkın baskın görülen taleplerinin en önemlisidir. Çalışma ekibimle beraber detaylı ve teknik bilgilerle bu çalışmanın projesini hazırlıyoruz. Mahalle tarihinden beri alt yapısı olmayan birkaç bölgemiz var.Buda belli başlı ciddi problemler doğurarak halkı sıkıntıya sokmaktadır.
Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın park ve oyun alanları yok denecek kadar azdır. Minik yavrularımızın yüreklerini ısıtacak projelerimizi çok önceden hazırladık.
Saha çalışmalarımız esnasında eksiklikleri detaylı tespit ediyoruz. İnşallah Muhtar seçildiğimde neler yapabileceğimizi herkese göstereceğiz” şeklinde konuştu.

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle