resim
Midder Yönetimi Vali Zorluoğlu'nu Ziyaret Etti - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

Midder Yönetimi Vali Zorluoğlu’nu Ziyaret Etti

Admin | 25 Eylül 2018 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Uncategorized, Video Galeri, Yerel Haberler A- A+


15 Temmuz Milli İrade ve Demokrasi Derneği(MİDDER) Van Şubesi, bir taraftan kuruluş işlemlerini tamamlayıp Kentte  çeşitli etkinlikler yaparken, diğer taraftan da  kamu kurumlarına yönelik ziyaretlerine de aravermeden devam ediyor.

Önceki gün,Midder  Dernek başkanı Hatice Erdoğan ve Dernek yönetim kurulu üyeleri Van valisi Murat Zorluoğlu’nu makamında ziyaret ettiler.

Vali Zorluoğlu yapılan ziyaret ile ilgili olarak:
” İlimizdeki sivil toplum örgütleri ve derneklere kapımız her zaman açıktır. Yoğun programlarımız nedeniyle bazen gecikmeli olarak görüşmek zorunda kalabiliyoruz, bu da bizim açımızdan çok normaldir.

15 Temmuz Milli İrade ve Demokrasi Derneği’ni valilik olarak önemsiyoruz. Bu vesile ile yapacağınız çalışmalarda şimdiden başarılar dilerim ” dedi.

Yapılan nezaket ziyareti ile ilgili olarak konuşan, MİDDER Van Şube Başkanı Hatice Erdoğan ise ” Bizler 15 Temmuz Milli İrade ve Demokrasi Derneği Van Şubesi olarak ilimizde güzel faaliyetleri yapıyoruz ve çok daha fazla çalışmaları yapmak için yönetimdeki arkadaşlarımız ile birlikte yoğun çaba sarfediyoruz. Sivil toplum kuruluşu olarak, ülkemiz ve halkımızın yararına olacak her konuda üzerimize düşeni en güzel biçimde yapma azim ve gayreti içindeyiz. Bilindiği üzere 15 Temmuz tarihi ülkemizin bağımsızlık yolunda girdiği çok önemli bir dönüm noktasıdır. Gerek Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ‘ın olsun gerek hükümetimizin bu noktadaki hassasiyetlerini Van’da da azami ölçüde hissettirecek çalışmalar yapacağız inşallah.

Bu noktada bizi bugün makamında kabul eden sayın valimiz Murat Zorluoğlu’ na Nezaket ve desteklerinden dolayı şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.

Haber:Ercan Ulutaş

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2019
Reklamı Gizle