MHP Van İl Başkanı Güngöralp 'ten 3 Aralık Dünya Engelliler Günü mesajı - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

MHP Van İl Başkanı Güngöralp ‘ten 3 Aralık Dünya Engelliler Günü mesajı

Admin | 02 Aralık 2020 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Uncategorized, Yerel Haberler A- A+

3 Aralık Dünya Engelliler Günü münasebetiyle bir mesaj yayımlayan MHP Van İl Başkanı Salih Güngöralp herkesin birer engelli adayı olduğunu ve farkındalığın insanlık vazifesi olduğuna işaret etti.

Engelli vatandaşların bütün zorluklarla başa çıkarak ayakta durmaya çalıştıklarının bilincinde olduklarını ve onları her an iyi anlamaya çalışıp destek olunması gerektiğine işaret eden MHP Van İl Başkanı Salih Güngöralp, “Her insan birer engelli adayıdır. Bu bilinçle engelli vatandaşlarımızın hayatlarını kolaylaştırıcı unsurları göz ardı etmemeliyiz. Pozitif ayrıcalıklarla destek olmamız gereken engelli kardeşlerimiz için ne yaparsak yapalım az kalacaktır. Hizmet sunum mekanizmalarının uygun hale getirilmesiyle ihtiyaçlarının çözümünü etkin ve hızlı şekilde gerçekleştirmek, sosyal hayata katılımlarında onlara destek olmak ve hayatlarını kolaylaştıracak her adımda yanlarında olmak hepimizin görevidir. Bu özel günlerinde engelli vatandaşlarımızın her an yanlarında olduğumuzu belirtmek istiyorum ve hayatın onlara kolaylıklar getirmesini diliyorum” ifadelerine yer verdi.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle