resim
MHP Tuşba İlçe Başkanı Cancan'dan Ramazan Bayramı Mesajı - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

MHP Tuşba İlçe Başkanı Cancan’dan Ramazan Bayramı Mesajı

Admin | 02 Haziran 2019 | Foto Galeri, Genel, Gündem, İslamiyet, Manşet, Siyaset, Uncategorized, Yerel Haberler A- A+Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Tuşba İlçe Başkanı Yahya Cancan, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Cancan mesajında “Birlik ve beraberliğimizin pekişmesine, toplumsal barışın daha da güçlenmesine, küskünlerin barışmasına, sosyal dayanışmanın, sevgi, saygı  ve hoşgörü anlayışının zirveye ulaşmasına yaptığı katkıları dolayısıyla, fert ve toplum hayatımızda özel bir yere sahip, müstesna günlerimizden birisi olan Ramazan Bayramına, milletçe, huzur ve güven ortamı içinde ulaşmanın mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz.  Bayramlar, mutlulukların paylaşıldığı; birlik, beraberlik, kardeşlik, dostluk duygularının güçlendirildiği; dargınlık ve  kırgınlıkların unutulduğu; insanların kaynaşmasına ve barışın tesisine 
aracılık eden ulvi ve müstesna günlerdir. Bayramda, başta anne ve babalarımız, eşimiz, akrabalarımız olmak üzere tüm dostlarımızı ve komşularımızı unutmayalım. Onların yanında olduğumuzu, sevinç ve kederlerimizi, sıkıntılarımızı paylaşmaya hazır  olduğumuzu gösterelim. Çevremizde bulunan yoksul, kimsesiz ve yetimlere,  kahraman gazilerimize ve aziz şehitlerimizin ailelerine de daha özenle kucak açalım.
     Bu duygu ve düşüncelerle başta  Vanlı hemşerilerim olmak üzere , Aziz Milletimizin ve Türk-İslam alemi´nin  Ramazan Bayramını kutlar, sevgi ve kardeşlik duygularının coşkuya dönüştüğü bu mübarek günlerin ülkemize, Türk-İslam alemine ve tüm insanlığa barış, huzur, sağlık ve esenlik getirmesini Yüce Allah´dan niyaz ediyorum” dedi.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2019