Hoşgeldiniz  

Küresünniler Derneği Çanakkale Ve Tüm Şehitler İçin Mevlit Okuttu

Admin | 21 Mart 2018 | Dünya, Eğitim, Foto Galeri, Genel, Gündem, İslamiyet, Manşet, Uncategorized, Video Galeri, Yerel Haberler A- A+

Van Küresünniler Derneği Kadın Kollarını düzenlediği  programda  Çanakkale Zaferi ve Şehitleri anmak için  Mevlit programı düzenledi.  

Küresünniler Dernek binasında  düzenlenen Mevlit proğramına  Van Tuşba İlçe Kaymakamı Meral Uçar,İl Jandarma Alay Komutanı Tuğgenaral Yavuz Özfidan ,eşi Dilek Özfidan ve beraberinde  Dernek üyeleri ve davetli Vatandaşlar katıldı.

 Okutulan Mevlit proğramı sonrasında Küresünniler Derneği Başkanı Bilal Yücebaş ve katılımcılar arasında Şanlı Türk Ordunun Afrin’deki Zaferi konuşuldu.Burada bir konuşma yapan Denek Başkanı Bilal Yücebaş’’Kahraman Mehmetçiklerimiz ve ÖSO  ile beraber  Afrin’de  PYD,PKK ve DAEŞ’e karşı kazanılan bu anlamlı Zafer tüm Şehitlerimize armağan olsun.Afrin harekatının başlamasıyla beraber Ülkemizin her bir ferdinin ve kesimin yoğun destek verdiği operasyonda Derneğimiz tarafında da hergün dualarla, Fetih Sureleriyle destek verilmişti.Şimdi Ülkemizin tüm uyarılarını ciddiye almayan terör örgütüne sınırsız destek veren başta Amerika ve diğer Ülkeler ne kadar güçlü olduğumuzu da anladılar. El Bab’da olduğu gibi Afrin’de de tüm şer odalı Ülkeler Büyük Osmanlı tokadını yediler’’diye konuştu.

Ardından bir konuşma yapan Tuşba Kaymakamı Meral Uçar ‘’Çanakkale  ve tüm Şehitlerimizi  Rahmetle minnetle anıyoruz.Bu güzel ve anlamlı proğramı düzenleyen Küresünliler Derneği Başkanı ,Kadın Kolları Başkanı yönetim kurulu ve tüm üyelerine teşekkür ediyoruz’’dedi.

Program sonrasında Dernek üyelerinin evlerinde yapmış oldukları yiyecekler ikram edilerek son buldu.  

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2019
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle