Hoşgeldiniz  

Kudüs Ve Filistin Yalnız Değildir

Admin | 16 Aralık 2017 | Dünya, Eğitim, Foto Galeri, Genel, Gündem, İslamiyet, Köşe Yazıları, Manşet, Sağlık, Siyaset, Uncategorized, Video Galeri, Yerel Haberler


Admin
erhan65van@hotmail.com

İslam İşbirliği Teşkilatı’nın Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın çağrısıyla Kudüs için gerçekleştirdiği olağanüstü zirve ile dünyaya karşı birlik mesajı verildiğini ifade eden Yıldırım, “İşte o zirve de gösterdi ki Kudüs, yalnız değil Filistinliler yalnız değil.” İfadelerini kullandı.

AK Parti Genel Başkanvekili ve Başbakan Binali Yıldırım, Artvin Spor Salonu’nda düzenlenen AK Parti Artvin 6. Olağan İl Kongresi’ne katıldı.

Kongre’de partililere hitap eden Yıldırım, “Türkiye’yi hesaba katmadan bu bölgede hiç kimse plan proje yapmasın. Hiç kimse bölgemizde kafasına göre iş tutamaz. Hiç kimse 2 milyarlık İslam dünyasına rağmen ‘Ben yaptım oldu’ anlayışıyla hareket edemez. Bütün uluslararası platformlarda Filistin’e, Kudüs’e sahip çıktık, bundan sonra da sahip çıkmaya devam edeceğiz.” İfadelerini kullandı.

Sözlerine Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamını partililere ileterek başlayan Yıldırım, “Karadeniz’in en doğusundan, ülkemizin her tarafına, aziz milletimize selamlarımızı, sevgilerimizi iletiyorum. Artvin 6. Olağan İl Kongremiz vesilesiyle bugün serhat şehri Artvin’de sizlerle beraber olmaktan büyük mutluluk duyuyorum.” diye konuştu.

Artvin’in duymak istemeyenlerin bile duyacağı gür bir sesle ‘durmak yok, yola devam’ dediğini dile getiren Yıldırım, “Bizi bağrınıza bastınız. Coşkunuz, sevginiz, emekleriniz için çok teşekkür ediyorum. Bu muhteşem kongre sebebiyle Artvin teşkilatımıza, ak kadrolara özellikle teşekkür ediyorum.” dedi

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020