Hoşgeldiniz  

Koçak’’Reis Ve Hizmet Sevdalısıyım”

Admin | 17 Kasım 2018 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Siyaset, Uncategorized, Video Galeri, Yerel Haberler A- A+

Ak Parti Tuşba Belediye Başkan aday adayı Ahmet Koçak düzenlediği Basın toplantısında’’Reis ve hizmet sevdalısıyım,hazırladığım projelerimizle Tuşba’yı ihya etmeye geliyorum’’dedi.

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan sevgisiyle nam salan Ak Parti Tuşba Belediye  Başkan aday adayı eğitimci Ahmet Koçak İlin önemli Basın mensuplarıyla bir araya gelerek projelerini açıkladı.

Her seçim döneminde Ak Partide aday adayı olduğunu ama bir türlü kendisine nasip olmadığını belirten Koçak’’Cumhurbaşkanımız için canım feda olsun.Partimizin kurulduğu günden bu yana büyük bir hizmet aşkıyla gönüllü olarak hizmet etmekteyim. Türkiye’nin geleceği için canını hiçe sayan Cumhurbaşkanımızın yerelde yükünü hafifletmek için Tuşba İlçesinde Belediye  Başkan aday adayı oldum. Allah  nasip ederse  şahsıma  bu görev verilirse  projelerimi hayata  geçirmek için  gayret  göstereceğim.

‘’Mevki makam meraklısı olmadığını belirten Koçak’’Benim hiçbir şeye ihtiyacım yok.Tek hayalim bilgi,birikim ve donanımlarımı kullanarak Van’a ve Tuşba’ya hizmet etmek istiyorum’’ifadelerini kullandı.

 

Cumhurbaşkanı Sevdalısı Ahmet Koçak Kimdir ?

Tuşba İlçesi Timar mıntıkası Çakırbey Köyü Şevi ailesi büyüklerinden Arif beyin torunudur.Nadir Ağanın sekiz çocuğundan biridir.İmam Hatip ve İlahiyat Fakültesi mezunudur.Uzun yıllar Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde Kurum ve Tesis Müdürlüğü yapmıştır.

Tüm mazlum Coğrafyasının ümidi,Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın izinden giderek memleketine hizmet aşkıyla Tuşba İlçesine Belediye Başkanlığı görevine talip olmuştur.

 

 

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle