Hoşgeldiniz  

Kılıçtaroğlu ”Türkiye’yi Dolar Başkenti Yapacağım”

Admin | 07 Haziran 2018 | Ekonomi, Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Siyaset, Uncategorized, Video Galeri, Yerel Haberler A- A+

Kur spekülatörleri ekonomik manipülasyonlarla Türkiye’ye diz çöktürmek isterken, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da 24 Haziran Seçimleri’ne yönelik dolar vaad etti. “Türkiye’yi Dolar’a boğacağım” diyen Kılıçdaroğlu, nasıl yapacağını açıklamadı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Dolar’a boğacağım” dedi; Türkiye’yi Ortadoğu’nun en büyük ekonomik gücü yapacağını iddia etti. Ancak Kılıçdaroğlu’nun “Nasıl yapacaksınız” sorusuna bir cevabı yoktu.

SEN SÖYLE, YA TUTARSA…
İstanbul’da KOBİ temsilcileriyle bir araya gelen Kemal Kılıçdaroğlu, CHP’nin seçim vaatlerini sıraladı. Elini masaya vurarak konuşan Kılıçdaroğlu, 24 Haziran’da iktidar olmaları halinde, “Ortadoğu’da barışı sağladığımızda, Türkiye’yi Dolar’a boğacağız” ifadesini kullandı. Bu arada kur spekülatörleri de ekonomik manipülasyonlar ile Türkiye’ye diz çöktürmek isterken, Kılıçdaroğlu’nun ‘dolar’ vaadi kafaları karıştırdı.

ELEŞTİRDİĞİNİ VAAD ETTİ
Ortadoğu’nun en büyük ekonomik gücü, Türkiye olacak‘ diyen Kılıçdaroğlu, “Faizle falan değil. Bizim iş dünyamız gidecek; alt yapı, üst yapı, hepsini yapacağız” diyerek eleştirdikleri betonla, inşaatla kalkınma vaad etti.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2019
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle