resim
Kaymakam Uçar Arpa’dan 23 Nisan Mesajı - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

Kaymakam Uçar Arpa’dan 23 Nisan Mesajı

Admin | 22 Nisan 2020 | Eğitim, Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Uncategorized, Yerel Haberler A- A+


Van Merkez Tuşba Kaymakamı Meral Uçar Arpa, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.
Kaymakam Arpa yayınladığı mesajda; Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı ülkesini milletini seven, ülkesi için çalışıp üreten bireyler olarak yetiştirmek en önemli görevlerimizdendir. Bugün Milletçe ülkemizin her köşesinde Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin Açılışının 100. Yıldönümünü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı büyük bir gururla kutluyoruz.
23 Nisan gününün çocuklara armağan edilmesi, TBMM’nin ilk başkanı ve Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün, geleceğimizin teminatı ve bugünün ortağı çocuklarımıza verdiği önemin, inancın ve güvenin göstergesidir. Devlet ve millet olarak, çocuklarımızın en iyi şekilde yaşayabilmeleri ve hayatlarının tüm dönemlerinde başarılı olabilmeleri için elbirliğiyle çalışıyoruz. Hedefimiz çocuklarımızı özgürce düşünen, inisiyatif alabilen, sorgulayan, kendi toplumunun ve evrensel anlayışın doğrularından haberdar olan, hayatın güçlükleri ile baş edebilecek ölçüde donanımlı ve yetenekli gençler olarak yetiştirebilmektir.
Bu duygu ve düşüncelerle; Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını, aziz şehit ve gazilerimizi minnet ve şükranla anıyor, bugünü anlamlandıran ve geleceğimizin teminatı olan tüm çocuklarımızı sevgiyle kucaklıyor, bayramın dünyanın tüm çocuklarına barış ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum dedi.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2019
Reklamı Gizle