resim
Kaymakam Öztürk'ten 10 Kasım Mesajı - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

Kaymakam Öztürk’ten 10 Kasım Mesajı

Admin | 09 Kasım 2017 | Genel, Manşet, Uncategorized, Video Galeri A- A+

İpekyolu Kaymakamı ve İpekyolu Belediye Başkan Vekili Cemil Öztürk 10 Kasım Atatürk’ anma günü ve Atatürk haftası ile ilgili mesaj yayımladı.
Öztürk mesajında”
Milletimize çağdaş uygarlığın kapılarını açan, liderlik yeteneği, üstün kişiliği, hedefleri ve öngörüleriyle yaşadığı yüzyıla yön veren Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 79.yılında minnet ve şükranla anıyoruz.
Atatürk’ü anlayan, düşüncelerindeki derinliği kavrayan kuşaklar, Türkiye Cumhuriyeti’nin her dönemde ayakta kalmasının, bağımsız, çağdaş, ulusal bir devlet olarak varlığını sürdürmesinin en büyük güvencesi olacaklardır.
Atatürk’ün ortaya koyduğu muasır medeniyetler seviyesinin üstüne çıkma hedefi ve bu doğrultuda başlatılan çalışmalar ülkemizin bugünlere doğru sağlam ve emin adımlarla yol almasını sağlamıştır. İstiklal ve istikbal odaklı bu anlayışın ilke ve hedeflerini idrak etmek, uygulamak ve daha da geliştirerek geleceğe taşımak, Atatürk’ü anmanın ve anlamanın en güzel yoludur.
Bu duygu ve düşüncelerle Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve istiklal mücadelemizin tüm kahramanlarını bir kez daha rahmet, minnet ve şükranla anıyorum. Ruhları şâd olsun.
                                                                                        Cemil ÖZTÜRK
                          İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2019
Reklamı Gizle