KAYMAKAM FURKAN DUMAN'A NEZAKET ZIYARETİ - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

KAYMAKAM FURKAN DUMAN’A NEZAKET ZIYARETİ

Admin | 30 Aralık 2020 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Siyaset, Uncategorized, Yerel Haberler A- A+

Van Büyük Birlik Partisi Van İl Başkanı Mevlüt Kaya, ve beraberin de bulunan partililer Van Tuşba İlçe Kaymakamı Furkan Duman’a nezaket ziyaretinde bulundular.

Büyük Birlik Partisi Van İl Başkanı Mevlüt Kaya, Temmuz ayında Tuşba İlçesine atanan İlçe Kaymakamımıza hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk.

Ülkemizde ve İlimizde pandemi süreci zorlu geçiyor. Amacımız bu zorlu süreci elbirliği ile bertaraf etmek. Bu konuda Büyük Birlik Partisi Van İl ve ilçe teşkilatları olarak üzerimize ne düşüyor ise hizmete hazırız dedi. Mevlüt Kaya, hamdolsun 1993 Merhum Genel Başkanımız Muhsin Yazıcıoğlu oğlu tarafından kurulan partimiz gerek teşkilatlar gerekse birbirinden özel imanlı ve bayrak ve vatan sevgisi ile yoğrulmuş Alperen gençler ile dimdik ayaktayız. Amaç vatan ise bizler her daim vatana minnettarız dedi…Büyük Birlik Partisi Van İl Başkanı Mevlüt Kaya, Van’ın olmazsa olmazı çevre yolu konusunda da da Tuşba İlçe Kaymakamı Furkan Duman ile istişareler de bulundu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Tuşba İlçe Kaymakamı Furkan Duman, Van’da bulunan bütün siyasi parti temsilcileri ve STK temsilcileri ile Tuşba İlçesinin sorunları ve çözümleri konusunda istişare içerisinde olduklarını söyledi. Duman, Tuşba İlçesi coğrafi yapısı ile yüzlerce doğal ve coğrafi güzelliği içerisinde bulunduruyor dedi. Ziyarette Van’ın tümünün başlıca sorunları ve yapılan hizmetler konusunda fikir alışverişi yapıldı. Tuşba Kaymakamı Furkan Duman, Merhum Muhsin Yazıcıoğlu hep anıldığında o manidar sözü aklıma gelir ” Üç günlük dünya için fırıldak olmaya gerek yok” dedi.

Ziyaret sonunda Büyük Birlik Partisi Van İl Başkanı Mevlüt Kaya tarafından Tuşba Kaymakamı Furkan Duman’a hat yazılı tablo hediye edildi böylece ziyaret son buldu…

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle