KARATAY ÜNİVERSİTESİ REKTÖR YARDIMCISI AK PARTİ BAŞKALE İLÇE BAŞKANLIĞINI ZİYARET ETTİ - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

KARATAY ÜNİVERSİTESİ REKTÖR YARDIMCISI AK PARTİ BAŞKALE İLÇE BAŞKANLIĞINI ZİYARET ETTİ

Admin | 21 Şubat 2021 | Eğitim, Ekonomi, Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Uncategorized, Yerel Haberler A- A+

Konya Karatay Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ramazan Sönmez ve beraberindeki heyet AK Parti Başkale İlçe Başkanı Muğdat Saruhan’ı ziyaret etti.
Konya Karatay Üniversitesi Rektör Yardımcısı Ramazan Sönmez ile beraberindeki Sivil Toplum kuruluşu temsilcilerini İş İnsanlarını, AK Parti Başkale İlçe Başkanı Muğdat saruhan ve Yönetim Kurulu Üyeleri karşıladı.


Bilge gençliğin toplum üzerindeki etkileri ve tarım alanında yapılacak yatırımların konuşulduğu ziyarette Rektör Yardımcısı Sönmez” Bizler Karatay Üniversitesi olarak, Konya’dan Başkale ilçesindeki gençliğin eğitimlerini yakından takip ediyoruz. Geleceğimizi gençler süsleyecek. Bu anlamda eğitimli bir gençliğin hem Başkale’ye, hemde ülkemize büyük katkılar sunacaktır. Başarılı olan gençlerimize burs imkanı sunacağımızı bilmenizi isterim” dedi.
Ardından ziyaret heyetindeki iş insanları da tarım alanındaki yatırım müjdelerini verdiler.

Ziyarette duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Saruhan” Bizler Karatay Üniversitesi Rektör Yardımcısı ve kıymetli heyetini ağırlamakta büyük mutluluk duyduk. Bizleri önemseyerek, yatırım müjdesi veren iş insanlarımıza ve STK temsilcilerine ayrıca teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle