resim
Kaptan Zeki’’Geleceğin Yıldızları Futbol Okulumuzdan Yetişiyor’’ - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

Kaptan Zeki’’Geleceğin Yıldızları Futbol Okulumuzdan Yetişiyor’’

Admin | 01 Ağustos 2018 | Eğitim, Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Spor, Uncategorized, Video Galeri, Yerel Haberler A- A+

Vanspor’un efsane Kaptanı Zeki Yılmaz 2010 yılında kurduğu Kaptan Zeki Futbol Akademisi küçük Futbol sevenlerin yoğun ilgisiyle karşılanıyor.

Geleceğin Futbol yıldızlarını yetiştirmeye çalışan efsane  Kaptan Zeki Yılmaz; Futbol okulumuz 2010 yılında  açılmıştır . Doğu ve Güneydoğudaki  ilk özel futbol okuludur.

8 yıldır Van’daki çocuklarımıza futbol eğitimi veren kaptan zeki futbol akademisi öncelikli amacı çorcuklarımızı futbolun temel eğitimini vermek eğlenceli ilgili alakalı güven çerçevesinde çocuklarımıza hem futbol eğitimi anlamında hemde öz güven anlamında ciddi katkılarda bulunuyor’’dedi.

Önemli Kulüplere Oyuncu Verdik

Kaptan Zeki Futbol Akademisinden çok başarılı işler yaptığını söyleyen ‘’Zeki Yılmaz’’Okulumuzdan 20’ ye yakin oyuncuları önemli kulüplerin alt yapısına verdik. Bunlardan 3.4 tanesi profesyonel oldu.

Galatasaray ve Fenerbahçe Gibi Kulüplere Futbolcu Gönderdik

Futbol bilgilerini disiplinli bir şekilde çocuklarımıza vererek Türkiye’nin en büyük kulüpleri olan Galatadaray,Fenerbahçe,Bucaspor ve Hatayspor’a Futbolcu gönderdik.

Kaptan Zeki Futbol Akademisi çalışmalarıni kale yolundaki Maraton hali saha tesislerinde yapıyor. Haftada iki gün yapılan çalışmalarda  06 ile 13 yaş arasindaki çocuklara ücretsiz servis ile eğitim veriyoruz.

Kaptan Zeki Kimdir?

Vanspor’un alt yaısında yetişen daha sonra Vanspor’da uzun yıllar top oynadı.

17 yıllık  profesyonel futbol hayatında   4 ayrı  takımlarda Futbol oynadı.Değişik takımlarda  8 yıl   takım kaptanlığı yapan Zeki Yılmaz Vanspor’unda unutulmaz büyük kaptanlarındadır. Kaptan zeki Yılmaz Vanspor’da da 3 yıl takim kaptanlığı yaptı.Futbolcu kariyerini tamamladıktan sonra  Vanspor’da  2 ayrı dönemde de teknik direktörlük yapmıştır 6 yıldır da profesyonel liglerde teknik direktör olarak görev yapıyor.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2019
Reklamı Gizle