Hoşgeldiniz  

Kandaşoğlu Sevdamız Hizmettir

Admin | 03 Mart 2018 | Ekonomi, Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Uncategorized, Video Galeri, Yerel Haberler A- A+

Van Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı döneminde yaptığı hizmetleriyle halkın sevgisini kazanarak Turizm ve ekonomi alanında büyük önem taşıyan Deve Kervanı projesinde Van’ı tüm Türkiye’ye tanıtarak Ulusal Medyada da yoğun bir gündem konusu haline getiren İş adamı Zahir Kandaşoğlu Nisan ayında yapılacak olan VANTSO Başkanlık yarışında ‘’Sevdamız Hizmettir’’sloganıyla  çalışmalarını sıkı bir şekilde sürdürüyor.

Van Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Zahir Kandaşoğlu, Nisan’da yapılacak oda başkanlığı seçimi öncesinde Yazılı basın açıklaması yapan Kandaşoğlu,’’Yapılan her bir hizmetin tesadüf olmadığını belirterek bilgi ,birikim ve ekip tecrübelerimizle esnafımızın yeniden hayat bulması için aylar öncesinde projelerimizi hazırlayarak çözümden yana seçim çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz.

Kandaşoğlu “Esnaf kardeşlerimizin yoğun sevgisi  bizleri fazlasıyla memnun ettiğini söyleyerek Adaylığımı memnuniyetle karşılayan esnaf ve tüccarlar  böyle bir çıkışın olması gerektiğini dile getirdi.  Dükkan dükkan dolaşıyoruz, sorunları dinliyoruz ve mevcut yönetimin eksik kaldığı bize anlatılıyor. Ara sokaklardaki esnaf ve tüccarımızı da unutmadık. Girişkenliğimiz ve sıcak kanlılığımız ile tam puan aldık. Ziyaretten memnun kalan esnaf ve tüccarımız, odaya büyük başarılar getireceğimize yürekten inanıyorum” dedi.

 

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2019
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle