KANAAT ÖNDERİ VE ESKİ BELEDİYE BAŞKANI HECER BAYRAM'DAN MEVLİD KANDİLİ MESAJI - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

KANAAT ÖNDERİ VE ESKİ BELEDİYE BAŞKANI HECER BAYRAM’DAN MEVLİD KANDİLİ MESAJI

Admin | 08 Kasım 2019 | Dünya, Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Siyaset, Uncategorized, Yerel Haberler A- A+

Kanaat önderi ve Edremit eski Belediye Başkanı HECER BAYRAM Mevlid Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımlayadı.

Rahmet peygamberi Hazreti Muhammed Mustafa (SAV), insanlığın yaşadığı en buhranlı ve karanlık dönemde dünyayı şereflendirerek, aydınlık çağın yaşanmasına vesile olduğunu belirten BAYRAM şunları ifade etti.

Kanaat önderi ve Edremit eski Belediye Başkanı BAYRAM mesajında, “Alemlere rahmet olarak gönderilen Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (SAV)’in dünyamıza teşriflerinin 1448. yıl dönümünü idrak etmenin mutluluğunu yaşıyoruz.”

 

“Bu önemli günün yıldönümü olarak kutlanan Mevlid Kandilinin tüm insanlık için şefkat, sevgi, hoşgörü, adalet ve huzur ikliminin yaşanmasına vesile olmasını Allah’tan diliyorum.
Bu mübarek gün, af ve merhamet sahibi yüce Allah’a sığınarak günahlardan arınma, ilahi lütuf ve bereketlere erişebilme fırsatını yakalayabilecekleri müstesna gecelerden birisidir. Bu güzel gecede yapılan duaların kabul olmasını yüce Mevla’mızdan diliyor, tekrar tüm İslam aleminin ve Vanlı hemşerilerimin mübarek Mevlid Kandilini tebrik ediyorum” dedi.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle