Hoşgeldiniz  

Kadınlar ”Umut Ellerle”İftarda Bir Araya Geldi

Admin | 01 Haziran 2018 | Foto Galeri, Genel, Gündem, İslamiyet, Manşet, Uncategorized, Video Galeri, Yerel Haberler A- A+

Van Büyükşehir Belediyesi, “Umutlu Eller” projesi kapsamında kadın ve aile merkezi kursiyerleriyle iftarda bir araya geldi.

Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığınca organize edilen Sosyal Destek Programı (SODES) kapsamında yürütülen “Umutlu Eller” projesi ile 120 kadın iftarda buluştu. Otobüslerle iki ayrı grup halinde Kadın ve Aile Merkezinden alınan kadınlar, bir restoranda bir araya geldi. Burada hep beraber aynı iftar sofrasına oturan kadınlar, Ramazan ayının bereketi ve kardeşliğini hep birlikte yaşamanın fırsatını buldu.

Yapılan bu etkinlikten çok keyif aldığını belirten Gülten Çidal, “Van Büyük şehir Belediyesinin Mübarek Ramazan ayında yapmış olduğu bu etkinlik biz kadınları çok mutlu etti. Bu güzel günde hep beraber aynı sofrada iftarlarımızı açtık. Ülkemize kardeşlerimize yarınlarımıza dualar ettik. Allah devletimizden razı olsun. Sayın Valimiz ve Büyük şehir Belediye Başkan Vekilimiz Murat Zorluoğlu’na da çok teşekkür ediyorum” dedi.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2019
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle