Kadın Muhtar Adayı Selver Gündüz'den Teşekkür Mesajı - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

Kadın Muhtar Adayı Selver Gündüz’den Teşekkür Mesajı

Admin | 29 Mart 2019 | Genel, Gündem, Manşet, Yerel Haberler A- A+

Vali Mithat Bey Mahallesi Muhtar Adayı Selver Gündüz yürüttüğü seçim çalışmalarının ardından yaptığı açıklamayla tüm Mahalle sakinlerine teşekkür etti.

31 Mart  pazar günü yapılacak olan yerel yönetimler seçimlerinde Vali Mithat Bey  Mahallesinden Muhtar adayı olan Selver Gündüz yürüttüğü seçim çalışmalarının ardından bir Basın açıklaması yaparak ev ziyaretleri kapsamında kendisine  gösterilen  sıcak ilgiden dolayı Mahalle sakinlerine teşekkür etti.

Yaklaşık  3 aydan beri yürüttüğü seçim çalışmalarında Mahalle sakinlerinin tümüne ulaşmak için ev ev gezdiklerini ifade eden Muhtar Adayı Selver Gündüz ; gittikleri her yerde çok güzel ve sıcak ilgiyle karşılaştıklarını belirterek seçilmesi halinde gördükleri sıcak ilgiye layık hizmetler sunacaklarını söyledi.

Özellikle kadın seçmenlerin sıcak ilgisiyle karşılaştıklarını söyleyen Muhtar Adayı  Gündüz ” Ziyaret ettiğimiz  her yerde bizlere  açılan her kapı bir kahve ve çay  ikramlarında  bulunma teklifiyle bizleri onure ettiler.  Kimi yerlerde sorunları dinledik, kimi yerlerde kendimizi anlattık. Hiç unutamayacağımız  en güzel şey dakikalık da olsa kurduğumuz güzel diyaloglardı.

“Centilmenlik İçerisinde Tüm Muhtar Adaylarına Başarılar Diliyorum”

Kendisiyle birlikte  Vali Mithat Bey  Mahallesine hizmet için yarışan birçok Muhtar adayının da olduğuna işaret eden Gündüz,  bu bir hizmet yarışıdır, bu yarışta tatlı rekabetin olması güzel bir duyguydu. En azından onlarla yarışırken kendimizi sakinlerimize daha farklı nasıl tanıtırız yönünde projeler geliştirdik. Geliştirdiğimiz bu programlarla da Mahalle sakinlerimizin huzuruna çıktık. Dolayısıyla ben bizimle birlikte hizmet için yarışan bütün Muhtar Adaylarımıza da başarılar diliyorum dedi.

Açıklamasında son olarak Mahalle sakinlerine de teşekkür eden Vali Mithat Bey Mahallesi Muhtar Adayı  Selver Gündüz  şunları kaydetti:  Muhtarlık seçimi sürecinde destekleriyle gücüme güç katan  Başta kıymetli eşim Mustafa Gündüz olmak üzere, İhtiyar heyetim Gülsen Kayman, Salih Asur,  Vahdettin Zeyrek, Çetin Nergiz, Güler Güvendik, Aygül Özbey, İzzet Bozdemir, Yunus Aslan ve sevgili Basın danışmanım yerelvanhaber imtiyaz sahibi Erhan Uğurlu’ya teşekkür ediyorum” dedi.

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle