İskele Öğretmenler Evinde Yenilik Ve Hizmet   Fırtınası - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

İskele Öğretmenler Evinde Yenilik Ve Hizmet   Fırtınası

Admin | 09 Ocak 2018 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Uncategorized, Video Galeri, Yerel Haberler A- A+

 

Van İskele  Öğretmen Evi,bina içi ve bina dışında yaptığı yenilik fırtınasıyla  hizmet kalitesini yükseltti.

Van İskele  Öğretmen Evi hizmet binasında büyük değişiklikler yapılarak,Kurumun dış cephesi tamamen mantolama yapılarak yeni görünümüyle masallara Destan olacak modern bir görünüme kavuştu.

Yangından  korunma sistemi,restaurant,  VİP Salonu, Kahvaltı Salonu, odac kapıları,tasarrufa katkı sağlayacak Led ışıklar ve deforme olmuş otel odalarını modern bir şekilde yapılan  Yeniliklerin 1 ay önce yapıldığını dile getiren Öğretmen Mahmut Öztekin’’ Vatandaşlarımıza daha iyi hizmet verebilmek için teknoloji imkanlarından da faydalanarak kapsamlı yenilikler yaptık,misafirlerimizin konfor düzeyini düşünerek en küçük ayrıntıları bile yenileyerek Kurumumuzu örnek olacak hale getirdik..

Kahvaltı’dan düğüne kadar birçok etkinliğin yapılabileceği, bahçemizde mekanların yenilendiğini dile getiren Müdür Öztekin , bina katlarına yangında korunma sistemleri ve yer halılarının değiştiklerini ifade etti.

Öztekin’’Kahvaltı Salonumuz ve restaurant alanlarımızı iştah açacak bir hale getirdiklerini  Milli kültürümüz  olan Van kahvaltı çeşitlerinin tümünü misafirlerimize sunuyoruz.Burada Van’ı Türkiye’ye tanıtacak misafirperverliğimizi eğitimli çalışanlarımızla herkese gönül köprüsü kuracağız.

Sınırsız Hizmet Anlayışı

Tarihi İskele caddesine yakışır bir şekilde yapılan mimari değişiklikler,İskele Öğretmenler evinin konaklama bakımında misafirlerin  en çok tercik ettiği  bir yer olarak vurgulandı.

Otel bölümünde özel işlemeli mobilyalarla donatılan odalar,sınırsız hizmet anlayışını da beraberinde getiriyor.

Zaman,zaman,devlet büyüklerininde Van ziyaretlerinde İskele Öğretmenler evini tercih ettiği vurgulanırken yapılan yeniliklerle beraber restaurant bölümü ayrı bir güzellik katmış durumda.

Yapılan bu yeniliklerle beraber Kurum Müdürü Mahmut Öztekin’’Düğün,nişan,sünnet ve yemekli tüm proğramlarda her daim üst seviyede hizmet etmeye hazirız’’diye konuştu

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle