resim
İş Adamı Turgay Atacan'dan 19 Mayıs Mesajı - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

İş Adamı Turgay Atacan’dan 19 Mayıs Mesajı

Admin | 19 Mayıs 2020 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Uncategorized, Yerel Haberler A- A+

Atacan Spor Mağazası sahibi İş Adamı Turgay Atacan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

İş Adamı Atacan mesajında şu ifadelere yer verdi;
Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 19 Mayıs 1919 tarihinde Samsun’a çıkışının 101. yıldönümünü gururla karşılamış bulunuyoruz.

19 Mayıs; zulme boyun eğmeyen, zalime diz çökmeyen, esarete ön iliklemeyen, teslimiyete prim vermeyen Türk milletinin ve sinesinden yetiştirdiği kahramanların eseri ve emanetidir. Dün olduğu gibi bugün de lazım olan aynı anlayışın gençliğe kazandırılması milli geleceğimiz açısından hayati derecede önemlidir. Yüreği millet sevgisi ile dolu, ahlaklı ve imanlı; milletine, ülkesine, ailesine ve kendisine karşı sorumluluklarının bilincinde olan ve yüksek ülküleri amaçlamış gençliğin yetişmesi halinde Türk milletinin ve Türk devletinin bekası güvenceye kavuşabilecektir.

Bu itibarla, yarınların teminatı Türk gençliğinin daha iyi ve daha sorumlu yetişmesi hepimiz için vazgeçilmez hedef ve görevdir. Bu vesileyle; Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, milli mücadele döneminin Tüm Kahramanlarına ve Aziz Şehitlerimize Cenab-ı Allah’tan rahmet diliyor, minnet ve şükranla yâd ediyorum. Türk Gençliğinin ve Aziz Milletimizin Bayramını Kutluyorum” dedi.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2019
Reklamı Gizle